Bu Hayatta Yaptığınız En Büyük Hata Nedir ?

ByRandom66

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
295
0
Hayırdır açıkla hele ne yaptın ? ☺

özel falan deyip de saklamayacagım.Birisini severken başka biriyle konuştum ve o sevdigimi mecbur kalıp bırakmak zorunda kaldım. kısaca özetlersek.Ama tabiki aşk acısı aaa ölüyorum falan degil sadece hata olarak budur.

Barskur

Üye
6 Ağu 2012
162
0
En büyük hatam ; sevmek oldu. Bir gram sevgiyi haketmeyen insanlara değer vermek. Hepimizin hayatında öyle insanlar olmuştur. Hepsine tekmeyi bastım.

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Her insana guvenmek en buyuk yaptigim hatafir :) sonucu ne oldu bu iste yalniz kaldim 6 yildir yalnizlikta cag atlamis bir insanim :) bide utangaclik ulan hicbir kizla konusamiyorum her konustugumda ya sacma sapan cumleler kuruyorum yada cok terloyorum bundan hic sevgilim olmadi hayatimda :D

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.