Bu Hayatta Yaptığınız En Büyük Hata Nedir ?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Hayatımda Bir Sefer Maddeye Düştüm 5 Ay boyunca neredeyse 2 günde bir 3 günde bir içerdim meğersem kafam değil aklımdaki güzelmiş 3 yıldır ilişkim olan bir kızın beni bu yüzden terketmesiydi bırak dedi zor diyordum gittikten sonra kendime söz verdim içmedim ama sevenlerim gittiya keşke yapmasaydım bir kere bile denemeyin öyle arkadaşlarınız varsa sizden uzak Allah'a yakın olsun çünkü sana denettirmek için üzülürler küserler ama tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır misali hiç yaklaşmayın yanlarına bile herşeyinizi bir anda kaybedebilirsiniz.. Yaşadım Gördüm her türlü ortamı sabahlara kadar kapı önünde yattığımı bilirim ama hırsızlık felan yapmadım hiç kendime yararım bile yoktu çok şükür 8 ay oldu bırakalı..
Dostlarım beni bırakmaz demeyin sigaranızda paranız olmayınca sizi bırakır ama siz onu almak için mücadele verirsiniz.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Hayatımda Bir Sefer Maddeye Düştüm 5 Ay boyunca neredeyse 2 günde bir 3 günde bir içerdim meğersem kafam değil aklımdaki güzelmiş 3 yıldır ilişkim olan bir kızın beni bu yüzden terketmesiydi bırak dedi zor diyordum gittikten sonra kendime söz verdim içmedim ama sevenlerim gittiya keşke yapmasaydım bir kere bile denemeyin öyle arkadaşlarınız varsa sizden uzak Allah'a yakın olsun çünkü sana denettirmek için üzülürler küserler ama tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır misali hiç yaklaşmayın yanlarına bile herşeyinizi bir anda kaybedebilirsiniz.. Yaşadım Gördüm her türlü ortamı sabahlara kadar kapı önünde yattığımı bilirim ama hırsızlık felan yapmadım hiç kendime yararım bile yoktu çok şükür 8 ay oldu bırakalı..
Dostlarım beni bırakmaz demeyin sigaranızda paranız olmayınca sizi bırakır ama siz onu almak için mücadele verirsiniz.

Çok teşekkürler allah razı olsun umarım arkadaşlar bu uyarılarını dikkate alırlar çok bilgilendirici bir yazı oldu .

Ra

ITIL EXPERT
1 Ocak 2016
1,683
102
Testere çalıp adamı doğrayıp denize atıp gerisini balıklara yem etmekti artık uğraşacak kimsem yok keske dogramasaydım diyorum. O.O

Manyos Han

Üye
3 Ocak 2016
80
1
29 Eylül 2013 Tarihinde gelen "Merhaba" mesajına cevap vermekti.
Mesaj attım şimdi beni pek takmıyor niye ? Çünkü ayrıyız...
Pişman mıyım ?
Pişmanım desem olmaz değilim desem olmaz.
Ama şunu biliyorum vatana,bayrağa yemin olsun ki çok sevdim.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=l2Cigs9EAo0"]https://www.youtube.com/watch?v=l2Cigs9EAo0[/ame]

Ra

ITIL EXPERT
1 Ocak 2016
1,683
102
GTA'da adam öldürüp başıma tüm yıldızları toplamaktı :trl

Ripbyrustavi02

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
515
0
İstanbul
2 Yıl boyunca Pc oyunları oynadım sonra 4 yıl boyunca destek forumlarında destek verdim şimdi ise server kapandı ve destek forumundan atıldım boşa yıllarım gitti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.