Bu Hayatta Yaptığınız En Büyük Hata Nedir ?

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
vefat etti ben bebekken
Allah rahmet eylesin kardeşim mekanı Cennet olsun inşallah cennette tekrar buluşursunuz .
29 Eylül 2013 Tarihinde gelen "Merhaba" mesajına cevap vermekti.
Mesaj attım şimdi beni pek takmıyor niye ? Çünkü ayrıyız...
Pişman mıyım ?
Pişmanım desem olmaz değilim desem olmaz.
Ama şunu biliyorum vatana,bayrağa yemin olsun ki çok sevdim.
https://www.youtube.com/watch?v=l2Cigs9EAo0
Aşk acısı bitmek tükenmek bilmez canını sıkma buda gelir.buda geçer.
2 Yıl boyunca Pc oyunları oynadım sonra 4 yıl boyunca destek forumlarında destek verdim şimdi ise server kapandı ve destek forumundan atıldım boşa yıllarım gitti.

Yazık olmuş emeklerine.

Jenjente110

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,446
2
root@THT:~
Arkadaşım Benden Oyununa Tasarım Yapmamı İstedi Yapmadım Yapsaydım %50 ORtak Olacaktık . Oyun En Çok Oynanan Oyunlardan Biri mobil

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Bir forumda birisi fps arttirmak icin bir mod vardi samp icin lamer icine keylogger yerlestirmis sonra atmis o yerin moderatoru de onayladi indirebilirsiniz diye sonra bende indirdim bi ara bu adama bayagi laf attim lamer diye kullanici adi ve sifreyi degismis sonra aldim hesabi. 2 senedir ugrasip yapamadigim parayi adam yapmis :) 2 arac birde 100k para yapmis :trl
Bu da bir ders olsun o lamera

Seromanyas

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
257
0
Eski sevgilimle çok saçma bir nedenden dolayı ayrilmak her gece aklima giriyor kiz ama şimdi sevgilisi var ne yapsam boş ...

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Koyuyor derken gurur anlaminda demedim içi aciyor insanin sevdiği kiz tarafindan reddedilince bu arada derdimi dinledigin yorum yaptigin icin teşekkür ederim Kardeşim :)

Rica ederim kardeşim insanlarla dertleşmek iyi geliyor bana helede senin gibi güzel kardeşlerim ile yapılınca ne sıkıntın olursa olsun bana özelden veya duvardan ulaş yardımcı olmaya çalışırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.