/ Bug Researchers Kulübü /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Arkadaşlar elimde olmayan sebeplerden ötürü bir kaç gün daha buralarda olamayacağım. Başvuruları atabilirsiniz hepsine tek tek yazacağım.

istediğin şartlarda adam olsa güvenlik kategorileri bu halde mi olurdu.Kabul etmek istemesenizde yeterlilikteki adam sayısı 1 elin parmağını geçemz

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Dipnot: Gövdede acılan konular 24 saati geçmeden açılmayacak. '' Bug Researchers '' kulübü izin verdi Adrenalin izin verdi gibi bir söz istemiyorum Gövde Gösterisi Sorumlusu benim bu gibi sorunlar da bana gelin.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
151
Dipnot: Gövdede acılan konular 24 saati geçmeden açılmayacak. '' Bug Researchers '' kulübü izin verdi Adrenalin izin verdi gibi bir söz istemiyorum Gövde Gösterisi Sorumlusu benim bu gibi sorunlar da bana gelin.

Hocam bana böyle bir talep gelmedi bende izin vermedim

Engin1989

Uzman üye
25 Şub 2014
1,172
0
Oncelikle benim ismim o değil demekki ben yanlış anlamışım ama tutupda boyle konusmanıza gerek yok.Lütfen biraz saygı.

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Katılmak isterim. Çok aktif olamayacak olsam da. Güzel bir kulüp. :) Bilgileri atarım yakında. :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Arkadaşlar konuyu okuyup bilgilerinizi @'AdrenaLiN 'e atınız.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
arkadaşlar çalışmalarımıza ara vermiyelim klüp üyelerine özelden mesaj atılıcaktır lütfen gerekli hassasiyeti gösterelim.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
151
Bakın güzel kardeşlerim forumda bilgisi olan kişiler az bu alanda,eğitimi ufaktan verdikten sonra asıl amacımıza döneceğiz zaten.Sapmış falan değiliz yani

IMP4L4

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,356
2
Defacer hakkında biraz bişeyler bilmeme rağmen sizin anlattığınız şeyler çok hoşuma gidiyor açıkcası.

- Başarılarınızı "4" Gözle beklemekteyim.

- Bence kimsenin dediğini takmayıp "İşinize Odaklanmalısınız" Ki gördüğüm kadarıylada öyle yapmaktasınız.

- Son olarak , Hayırlı olsun hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.