/ Bug Researchers Kulübü /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
151
Merhaba arkadaşlar,

Bug Researchers kulübünü kurmuş bulunmaktayım. Bu kulüp, THT' de birçok ilke imza atacaktır umuyorum.

Kulübün işlevinden bahsedeyim. Bug researchers kulüp üyeleri, "Bug Researchers" kategorisinde öncelikli olarak faaliyet göstermelidir.

Görevler:

- Web scriptleri üzerinde bug bulmak

- Wordpress, joomla gibi hazır yayın sistemlerinin; eklenti, tema, pluginlerinde bug bulmak.

- Bulunan buglari öncelikli olarak, "exploit-db, cxsecurity" gibi exploit platformlarına bildirmek ve yayınlandığı anda forumda konusunu açmak.

- Bug/exploit bildirimi yaparken, referans olarak, "TurkHackTeam.org/Bug Researchers" adı geçmelidir. Yani buglarin bize ait olduğu belirtilmelidir.

Kulübe girecek arkadaşlara görevler ve ayrıntılar anlatılacaktır. Ayrıca web güvenlik açıkları üzerine eğitimler verilecektir.Başvuru yapacak arkadaşlar bu formu doldurup tarafıma mesaj atsın.

Kod:
1- Ad Soyad =
2- Skype =
3- Uzmanlık Alanınız = )
4- Telefon Numarası  =
5- Kendinizi tanıtın = 
6- Bildiğiniz yöntem ve açıklar hakkında bilgi verin =

Kulüp izni ReLaD'dan alınmıştır.

Kulüp Üyeleri

ZiqiZiqi

cenahmet

Leopic

Pentester

Son düzenleme:

TomRiddleBlack

Uzman üye
10 Haz 2016
1,219
1
Hayırlısı olsun gelecek nesiller için yararlı bir proje fakat yeni gelenlerin araştırma alışkanlığı olması lazım

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Hayırlı olsun ben yok muyum ya :D Guncel Açıkları costuran adamı almamışsiniz :trl Yazarsanız sevinirim
.

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Su Acıklamadaki Yazıların Fontunu Değiştirebilirmisin ? :) Yada Boyutunu Değiştirebilirmisin Okumakta Zorluk Cektim.. Hayrolsun...

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
151
Arkadaşlar elimde olmayan sebeplerden ötürü bir kaç gün daha buralarda olamayacağım. Başvuruları atabilirsiniz hepsine tek tek yazacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.