Bütün yasaklı sitelere direkt hiç bir şey yapmadan girme...

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Saol Kardeşim Oldu Ama Senin Anlatığın Sadec İnternet Explore İçin Gecerli Bende Firefoğta Kurcaladım Biraz Ve Firefpxtada Yaptım Yöntem Şu:

Mozila Firefoxta Bir Sayfa Açıyoruz : Ve Araçlar - Seçenekler - Gelişmiş - Ağ - Ayarlar - Otomatik Vekil Sunuçu Ayarları(URL) İşaretliyoruz Ve https://tik.lat/FlcWC Kodunu Giriyoruz Ve Yasaklı Siteler Önümüzde..

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
Saol Kardeşim Oldu Ama Senin Anlatığın Sadec İnternet Explore İçin Gecerli Bende Firefoğta Kurcaladım Biraz Ve Firefpxtada Yaptım Yöntem Şu:

Mozila Firefoxta Bir Sayfa Açıyoruz : Ve Araçlar - Seçenekler - Gelişmiş - Ağ - Ayarlar - Otomatik Vekil Sunuçu Ayarları(URL) İşaretliyoruz Ve https://tik.lat/aDqpY Kodunu Giriyoruz Ve Yasaklı Siteler Önümüzde..
saol kardeşim bende bilmiyordum firefox kullananlar yapsınlar.

sky27

Yeni üye
9 Kas 2007
10
0
işe yaradı teşeekürler fakat google'a bile girdiğimde ie intranet ayarları ile ilgili bir güvenlik uyarısı veriyor.

sezer9314

Yeni üye
14 Eyl 2009
6
0
:secretarkadaşlar ilave olarak youtubede acılmayan bir hata yazan videolarda şu çözüm yöntemini kullancz aynı sayfada herhangi bi videoya tıklıyoruz ve sonra acılmayan bir hata yazan vıdeomuza gerı dönüyoruz ve acılmayan videonuzu artık Keyifle izleyebilirsiniz ayrıca yukarıdaki paylaşımı yapan arkadaşıma tesekkur ederım banada küçük bir tesekkur ederseniz sevinirim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.