Bütün yasaklı sitelere direkt hiç bir şey yapmadan girme...

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
arkadaşlar bütün yasaklı sitelere (youtube,diziizle.net)gibi sitelere direkt olarak hiçbir site yardımı olmadan girme...

öncelikle...
Denetim masasından AĞ VE İNTERNET BAĞLANTILARI bölümünden İNTERNET SEÇENEKLERİNE girelim.Bağlantılar dan YEREL AĞ AYARLARINA girelim.
OTAMATİK YAPILANDIRMA KOMUT DOSYASINI işaretleyerek aşağıda açılan yazı çubuğuna aynen bunu yazın----- https://tik.lat/B1pa1 -----sonra tamam tamam deyip bir resetten sonra tüm yasaklı sitelere girebilirsiniz.

ya bende ayarlar kısmı yok daha dogrusu nereye gırecegimi tam bilemedim galiba ayrıca ben yurtta kalıyorum hiç bi siteye giremiom bu konuda bi yardımın dokunursa sevinirim emeğine sağlık

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
ya bende ayarlar kısmı yok daha dogrusu nereye gırecegimi tam bilemedim galiba ayrıca ben yurtta kalıyorum hiç bi siteye giremiom bu konuda bi yardımın dokunursa sevinirim emeğine sağlık
bak kardeşim herhangi bi internet sayfasının yukarısında ARAÇLAR var explorerin kendi eklentisi.ona tıkla ve İNTERNET SEÇENEKLERİ de.gelen pencereden BAĞLANTILAR ve YEREL AĞ AYARLARI DE orada OTOMATİK YAPILANDIRMA KOMUT DOSYASI diye bir şık var orayı işaretle ve aynen bunu yaz ----http://pac.byterelay.com/---- kolay gelsin.

tapfer

Üye
15 Şub 2008
60
0
kardeşim denetim masasında ağ ve internet bağlantıları diye birşey yok.şunu biraz dah düzgün anlatırmısın.

ordeallAlemko

Katılımcı Üye
5 Eyl 2009
594
0
S.a kardes bu konu sankı bana alıntı gıbı geldı ben bunu vermısdım de baya once hatta gecenlerde tekrar yenıledım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.