C4sus [Android Casus Yazılım] |Android Cihazları Gizlice İzleyin| v1.0

Mananzola

Yeni üye
30 Eyl 2017
2
0
Usta eline sağlık ama ben bunlara güvenemiyorum belki de sen bizi izliyorsun böyle yada bizim izlediğimizi sen de izliyorsun

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Eline sağlık telefona sızma yolunu hangi yollar ile yapıldığını gösterdiğin için.Ben bilmediğim bir uygulamayı yüklerken istediği izinlere dikkatlice bakıcam. Hiçbir uygulamaya en ufak izin vermiycem . Olmadık izin istiyen hiçbir uygulamayı yüklemiycem . Bu işin nasıl olacağını anlatırken istemeden de nasıl olmıyacağını anlatmışsınız :)

8 Şub 2012
139
0
Ustam bunun yeni sürümü çıkacakmı sabit ip nasil olucak telefon internetini acip kapatinca ip adresi değişiyor ve düşmüyor artik nasil yapabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.