Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
10 Tem 2007
58
0
32
Bursa
Logos 57 lwl flame-glacier pet mage uygun bi fiyat bulursam satarım yoksa devam etçem
+1rebith chitin set
+8 viper staff
960np(pek fırsat bulamadım kasmaya)
flame ve glacier 35 kağıdı,54 kağıdı
full görev takıları
pelerin vardı en son

Son düzenleme:

SEVENTÜRK

Yeni üye
25 Haz 2007
45
0
arkadaşlar sanırım bunlar ; işi aşmışlar muhabbeti diyebiliriz konuştuklarınız hakkında bilgi verseniz güzel olur ör:çar nedir nasıl kullanılır neye yarar? tşkler

ljmnkr

Yeni üye
26 Tem 2007
1
0
beyler maneste 62 lv human asas satılık blk ıcı burdan pm atın ben bakarım:D ustunde fazla bısı yoq 62 kaıdı var +7 chıtın set +8 cleaver ole ezıq ıtemlerıle satılır veya takas + para yapılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.