Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi

arif_34600

Yeni üye
21 Eyl 2007
2
0
arkadaşalr ben de cyper da 50 mage olimpia da 56-%-90 logosta 50 mage we japkoda 60 lwl mage war satın amak isteyen pm atsın :))) özelmesaj atabilirsiniz

SaSLI_Tr

Yeni üye
26 Eyl 2007
1
0
Isparta
Xigenon Cz char lwl 78 elemental lord
itemler=+8 lightning erenion-8 shell set-dual rom-dual ring of felankor-1 mliyon np g1 clan -daha çok item war sayamadım kusura bakmaın fiyatı 150m

lebron3531

Yeni üye
19 Tem 2007
2
0
Charin Tüm Bilgileri mevcuttur...!! lwl 65 Priest Yan Char 59 Rogue Pelerin Anahtarı Mevcuttur..

65 Priest İtemleri:
+3 DOL
+7 Shell Set
+1 Lobo,
+1 Rebirth Exp. Priest İmpact
1gb Para
Bankada Full PotLar Ivır Zıvır
62 Scroll Mevcut
Görev takıları Mevcut
Valkrie Mevcut

Np ler

59 Charda 20k
65 Charda 5k

majestyhunter

Yeni üye
20 Eyl 2007
5
0
satılık 70 lwl shadow vain pathosta itemli olarak satılacaktır.
itemler:+3 rebith iron bow,üstü full citin shell +7,unıng takılar...daha fslası için msj yazın.
not:izmir içi olursa daha ii olur sats yüz yüze yapılacaktır.
resimleri daha sonra koyacagım..

MaLiC

Yeni üye
27 Eyl 2007
3
0
+80 warior ssatılıktı ne itemi istersen werilir fiyatta degisiklik olmaz server:beramus human ulasmak isteyen olursa ban msj atın size satan abinin numarasını veririm fiyata gelince 3,yada 4 milyar fiyat
istiyor sole bi itemleri sayıyım
+8 set shel bi 2 tns dd
+9 raptor
+8 giga
+8 hel barker
ya dedigim gibi ne istersen war ama viyat agız ucuklatıcı tabiki

sabribaba

Yeni üye
6 Eyl 2007
1
0
slm ben char alacam +59 lw andream charı asas üstü full chitin rebirt olsun elindede 2tane +8 clever olsun server gırakon logos ve ronark hariç tüm serverlardan birinde alıcam msn mi veriom fiyatı orda tartışırıs [email protected]

serserii1986

Yeni üye
18 Eyl 2007
1
0
78 Lvl Wariorum Satiliktir Elinde Rebirt +2 Raptor üstü Fulll Chitin Shell Rebirt 200gb Parasi Var Isteyen Pm Plssssss Server Logos Takasta Olur Areste Adami Olan Varsa Takas Olur Assas Tercihimdir

denqehsizz

Yeni üye
29 Eyl 2007
16
0
izmir
ya arkadaslar serwer fark etmes bana ıkı tane aynı serwerda car lazım 62_72arası warıor ve asas olursa sewınırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

takko321

Yeni üye
6 Eki 2007
17
0
car alınır 59 asas adrım ıtemlı +3 rebit shard dual veya md 8 dual +5 rebit chtin set 150 verırım en son

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.