Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
25 Eyl 2007
136
1
cyperde item satılır logosta lvl 76 ustu +8 citin shel vede elınde +8raptör ile +8 raptör var yani iki tane +8 raptor var elınde.+550 m parası var 2 milyara satıyorum.

ero02ero

Yeni üye
24 Eki 2007
6
0
pathosda İtemsiz 74 %77 warior satılır (org) sadece ist ve bursadan satılacaktır yüz yüze lütfen ciddi olanlar arasın lütfen......... 05386128123

de_javu

Yeni üye
18 Mar 2006
2
0
Arkadaslar char satılır Beramusta 72den dusme 71 lwl Mage, 71 Warrior, 68 Assas, itemler yaklasık standart 7 shell set, 7 raptor, 7 elixir, 7 dual shard. ayrıca 59 lwl warrior 8chitin set 8 toto 8 impact wp falan filan.. ozel mesaj ata bilirsiniz. bu arada edenada +70 char arıyorum ( priest hariç )

hakaan111

Üye
13 Eyl 2007
56
0
KONYA
olimpia lw 59 +8 ctin set dual exp sard +7 gryphon set pathos 145k np prest pendant +3dual kekri +10 hell takı fiyatı sen sole

kemalerdem

Yeni üye
20 Ocak 2008
1
0
aynı çar üzerinde 43lv asas logosta,42lvl okçu üzeri füll çhitinset elinde +7 horn krosbow ve tirina edenada,41lvl prest cyparda,36lvl büyücü elinde +8 wood staf 2adet 1 adet +5 mage staf 2adet +7 wood staf ve birkaç level sonra giyiecg fp ler almak isteyenler [email protected]'a mail göndersinler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.