Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi

JoqqeR

Yeni üye
22 Mar 2008
7
0
Arkadaslar Manes Ve diger ALT serverleede Lwl70 + Asasin Veya Wairor Arıyorum ankarada Olanlarla İlgilenilecektir Bilginize ArkadaşLar
Not : İtemlerini mesajla Yazarsanır Sevinirim

jeppe

Yeni üye
1 Mar 2008
1
0
(Fiyat=75 ylt) Aresde orc 58 level warrior satılık... 18 gunluk bronz preuimlu tüm görevler yapılı kaliteli gorev takıları üstünde mevcuttur. irtibat için [email protected] (İstanbul içi avrupa yakası) bağcılardayım.

Son düzenleme:

basaran51

Yeni üye
11 Tem 2007
17
0
Beramus Serverİnde 60lvl Mage Satilir Gİzlİ Srusu Msnsİ HererŞeyİ Wardir İtemsİzdİr Nİgde De Oturuyorum Masterİ Aciktir %20lerde Fİlan 20ytldir Fİyati

Taniyanlar Warsa

F9devİl51ban

surfking

Yeni üye
20 Ağu 2007
3
0
56 lwl % 40 itemler +5 chitin +5 clawer vee full gorew takıları --- andream exp gorewı---macgic lwl-----anahtar gorewı ve bazı exp gorewleri yapılmamıstır fiyatı sakaryada 25 ytl veya logosta 1 gb ıle takas olur +55 itemsiz warrior ılede takas olur bnm char orc logosta oyunda adı xxDarKx +55 lwl warrior ıle takas etcekler human olsa iyi olur logosta ama

beyler char simdi deisti 58 lwl elinde +8 ib ustu full +8 chitin set ve +10 takilar charimi satiorum yada ben itemli werecem onlar baya + 65 itemsiz priest alialar solesin ustundede wallikiri set

Son düzenleme:

Jimmyjib

Yeni üye
5 May 2008
4
0
adama bak +5 sb +2 cleaver le geziyorr :D ben Carnac-East ta cahr satıyorum 56 lw Rogue ( ANKARA ) İÇİ mSn = msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jimmyjib

Yeni üye
5 May 2008
4
0
ve Biraz Bilgi Veriyim Cahr La ilgili ( İtemsiz ----ID=Jimmyjib-----bazı gorevler var yapılmamış -----) Acil Manes ve Altındaki Serwerlarda Gb karşılığı Verilir

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
ben de warrior var manes te 77 lwl g1 clan baskanı elınde +9 raptor uzerınde +9 shell full set takılar +9 str satılır takas da olur

yusufkurtar

Yeni üye
11 Mar 2008
2
0
edanada 1 lwl likchar satılır 50 ytl almak isteyen msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa o mail atsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

yusufkurtar

Yeni üye
11 Mar 2008
2
0
millet 47-55 lwl arası charlara utanmasalar 500 ytl yazacaklar ben 59 lwl charı 2 malbora paketine aldım adı: laurenharris hatta 10 günde platin pre vardı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.