Char Alım & Satım

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi

Es_Es_HAKAN

Katılımcı Üye
11 Eyl 2007
877
3
Ayrılıklar Şehrinden
Server = Dies
Pm=OnLY_ReSSeR
Skill=++++ ve Group Heal (Toplu 10 000 ve 960)
S>>> 75 LwL Priest
İtemler = Quest +6 (Görev kalkanı)
İron Belt
Elemental Pandant (Ep)
DD25 Kafalık
Platinum Earling Dual (2XPE)
+7Shell Set
Gold Ring Dual :)
Şu Anki Defans 1250 Yi Görüyor Bu Haliyle.
Eskişehir İlinden Satılıktır.
Fiyatı İse offer...

Son düzenleme:

umur421

Yeni üye
18 Şub 2006
19
0
RONARK CHAR LWL 58 IRK HUMAN 10K NP +7 CHİTİN SET +6 DD DUAL 8 CLEWER 30M PARA ASAS PSYCOSCORPİON MSN msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa 30 ytl den acıl artırma

Moderatör tarafında düzenlendi:

umur421

Yeni üye
18 Şub 2006
19
0
ronark dier char dual +8 clewer bojinov +6 dd kekury ring +1 dual np baya war amulet of dex msn msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa

ant.007

Üye
27 Eki 2007
63
0
antalya ıcersınden gb alınır 10 ytl den olympıa satan warsa bana osel mesaj atsın eger olursa yus yuse gorusurus.

sercan21

Yeni üye
17 Şub 2008
1
0
66 lwl akarada asas itemli satılır istanbul içi fiyat 100 ytl ilgilenen özelden mşj atsın yada msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa eklesin ciddi olanlar ama

dcdcdc

Yeni üye
20 Haz 2008
1
0
RONARKTA 57 LVL ASAS CHTIN REBİT SET +1REBİT MD 2 ADET CHAR SATILIKTIR ALMAK İSTEYEN msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa

mavaro

Yeni üye
26 Haz 2008
6
0
77+ priest arıyorum server farketmez
benim ardream çarımla takas yapmayı düşünüyorum
ares ardream warrior
+8 giga
iron necklace
iron belt
dual roc
chitin dd +7 ddkalkan spear kolluk....
chitin +8 set
hostess de ıvır zıvırlar da hediye :)
gizli soru item kilit şifresi gibi şifrelerin hepsi mevcuttur ve itemler kilitlidir
Takas düşünen arkadaşlar istanbul veya hatay/iskenderun olabilir
msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa

tughan

Yeni üye
2 Tem 2008
1
0
DİES TE 72 LWL PRİEST +3QUEST KALKAN İTEMSİZ satılıktır arklar msn:msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa
havale ile uğraşmam istanbulda olanlar veya imkanı olanlar ulaşsın lütfne..

carewkadir93

Yeni üye
1 Eyl 2007
6
0
59 lvl Xigenonda andream charı asasin satılıktır!!!premıomu wardır!!!29gun.itemleri:+7 shart +8 clıwer göğüslük ve bacaklık +8 fp kolluk ve bot +1rebit chıtın.küpe dual+9 dex boyunluk ve belt + 9dex ,2k np yenı baslamıstım MSN ekleyın kosuruz..msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa

lynxtr

Yeni üye
13 Tem 2008
1
0
Ronark server 59 lvl str buffer (ardream) 3gb den fazla para ar üstünde +7 health set silah yok
oyunu bırakıyorum ankara içi uygun fiyata bırakacağım

mertnuri

Yeni üye
19 Tem 2007
2
0
Xıgenonda 61 lwl priest 10k np li itemsiz satılır fiyat=20 Ytl
Msn adresim=msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa

10 Tem 2007
58
0
32
Bursa
Logos Human Master açık 63 61flame/45 glacier mage satılır 3k np var kıyafet yok 10 gb ve 35x2-54-57-62 kağıtları var itemli yada itemsiz bursa içi satılır fiyatları bilmiyorum

msn msn yasak pm yoluyla gönderin // AKėLa burdan ulaşırsanız iyi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.