.com vb 50 domain VPS VDS ALMA AÇIĞI /Random7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
Şunuda eklersen sevinirim kartı olmayanlar veya başka kartla yapmak isteyenler ininal cüzdan indirip sanal kart oluşturabilir

teşekkürler sitem açıldı şuanda sıkıntısız kullanıyorum inş kapatmazlar

ne kadar sürdü yani saat kaç gibi başvurdun

Yaklaşık 1 saat

Fake cc ile girilmiyor takildim orda ne yapmam lazim??

Telefonuna ininal cüzdan indir sanal kart oluşturup yap ben öyle yaptım şuan sitem açık sorunsuz

bu yönetm artık çalışmıyorki :D ayrıca vds yi almadan önce kontrol ediyorlar kart koruma getirildi boşuna denemeyin yani

İşe yarıyor reklama girmese sitenin linkini atardım daha yarım saat olmadı kuralı
Müşteri numarası: -----

Sipariş numarası: -----

Sayın -------

Aşağıdaki alanad(lar)ınızın

--------.com

kaydedilip kullanıma açıldığını bildirmekten mutluluk duymaktayız.

İnternet sitenizle başarılar dileriz!

Bunu iade edersek bize 173doları geri verirmi :D:D:D:D

Türk zekası bi başka güzel be :D dene gör haber et köşeyi döneriz :)

hem ininal denedim hemde cc 'Unfortunately, we are unable to preauthorize payment with this credit card.' bu hatayı alıyorum yardım :d

telefonuna inanl cüzdan uygulamasını indir giriş yap üstte sanal kart oluştur var ordan oluşturup tekrar dene ben öyle yaptım

sunucum engellendi :)

ne zaman aldınız nekadarlık aldınız ?? ve aldıgınız an update vs. yaptınızmı

dün akşam aldım konudakilerin aynısını yaptım işte fiyatı nı bilmiyorum aynı seçenek vs sadece ek alan adı satın aldım

galiba artık engellendim kartlarımı kabul etmiyor

10 Tane Domain 4 Tane Host Paketi 3 Tane Vds Aldım Sıkıntısız Çalışıyor

Keşke Reseller Hosting Olsaymış

hocam öm bakarmısın

ziraat bankla kartım ile alsam sorun olurmu bakiyem 0

kartta para olmasın her türlü kart geçerli ama sonradan hesaba para flen geçerse veya kart - lere düşebilirse sıkıntı çıkarır hiç sıkıntıya girmek istemiyorsanız sanal kart oluşturun

vpn gizli seklme başka kart başka pc ler de denedim işe yaramadı 1 kere kurdum oda ertesi gün kapatıldı yapabilen varsa birtane açabilirmi

Aynen dostum yapamayıp konuyu kötülüyorlar

Yapamayıp konuyu götülemiyolar kardeşim her ininal kartta olmuyor bunu oraya eklersen sıkıntı çıkmaz he eklemicem diyorsan yaptığın ininal kartı paylaş herkez yararlansın

ip ile banlanma sistemi var her sanal kart da yapıyorum ben çoğu kişide yapıor ve alıyor başka bir pc de denemelerini söledim zaten

dediğin gibide yaptım farklı kartlarda farklı pc lerde denedim kaçtane internet kafe gezdim yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konnichiwa

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
925
0
Ben üye oldum sorunsuz (Ürününüz şu anda sunucularımıza kuruluyor! Ürününüz hazır olur olmaz sizi e-mail ile bilgilendireceğiz.) dediler beklemedeyim :D

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
İninal bugün aradı böylr böylr bir firmanın adre bilgimi istediğini söyledi neden kişisel bilgimi paylaştığımı sorduğumda yasal süreç gibi birşeylerden bahsedip izin ile almışlar bilgilerimi dava açıcaklar sanırım bilginiz olsun :D 1 domain almıştım iletişime geçtim firmayla

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
İninal bugün aradı böylr böylr bir firmanın adre bilgimi istediğini söyledi neden kişisel bilgimi paylaştığımı sorduğumda yasal süreç gibi birşeylerden bahsedip izin ile almışlar bilgilerimi dava açıcaklar sanırım bilginiz olsun :D 1 domain almıştım iletişime geçtim firmayla

Milleti trolleme öyle birşey olması imkansız böyle birşey olsa en başta yaparlar hata kendilerinde çünki onlar karttan para almadan domain verebiliyosa bu sorun benim değildir.

Son düzenleme:

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
Ooo konug heckirlik qwpqpwowpq

neyse layne de seni ndn tanimyrm :/

sagol be cidden .com aliyom sayende

Konnichiwa

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
925
0
3 tane domain aldım inşallah farketmezler yani farkedeceklerini düşünüp kapatacaklarını bilmiyordum onları silebilme ihtimalimiz var mı?

LuchadoR

Uzman üye
20 Eki 2012
1,353
0
~~

Hesabımda var olduğunu düşündüğüm para ile alışı gerçekleştirmiş bulunmaktayım,sonradan aldığım bilgi vasıtasıyla ücretin hesaptan tahsil edilemediği tarafıma iletilmiştir.bana kullandığım süreç içerisinde herhangi bir engel veya hizmet iptali bildirilmediği için bu zamana kadar ücreti ödememiş bulunmaktayım.başta hizmet onaylanmadan önce hesabımda bu kadar paranın olmadığı bana bildirilmiş olsaydı hizmeti satın almazdım.gibisinden bir savunma yapılabilir..burda her iki tarafta suçlu çıkacaktır sonucu ne olur bilemiyorum..ama bende uğraşıcaklarını zannetmem

EfsoBey

Yeni üye
26 Ocak 2016
38
0
Ankara
Güncel ben bugün aldım :)
Bizde unfortunely gibi bir hata veriyor herkesde nerdeyse 2 tane domain aldım sonra 1 gün geçti sildiler fakat 1 domain aldıktan sonra silinmeden önce başka bir şey alamadım açık kapatıldı dediler nasıl çözebilirim hatayı sanal kart denedim vds den denedim herşeyden denedim olmuyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.