.com vb 50 domain VPS VDS ALMA AÇIĞI /Random7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
ben alamıyorum biri yardım edebilir mi ?

[sıze="4"]konu hakkında hala öm den yardım isteyenler oluyor dostlar artık ben bile nadiren alıyorum ama aldıklarımda 1 ay aralıkla kapanıyor anlayışlı olmanız dileği ile yakında yeni bir sistemim daha gelicektir.[/sıze]​

GnrTurk

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
734
0
İstanbul
[sıze="4"]konu hakkında hala öm den yardım isteyenler oluyor dostlar artık ben bile nadiren alıyorum ama aldıklarımda 1 ay aralıkla kapanıyor anlayışlı olmanız dileği ile yakında yeni bir sistemim daha gelicektir.[/sıze]​

bekliyorum senin sayende 2 tane domain aldım hala calısıyo

AliensChannel

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
508
1
Uzaktan

benimkiler kapandı :d instagramda hackliyemiyoruz yeni bir sistem bulursan haber ver beee :D

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Birden fazla sipariş et butonuna basmaları ilk aşamada yanlış algılayabiliyor :)

Hardlose

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
358
0
Samsun
Bu bir açık değildir. Bu stratonun yapmış olduğu zekice reklam tekniğidir. Alan mutlu veren mutlu misali :) Böyle büyük bir yerin açığının bu şekilde olması firmanın sonu olabilir. Bu sadece sitenin yukarı çıkmasında etkili olması için düşünülmüş bir kurgudur.

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Bu bir açık değildir. Bu stratonun yapmış olduğu zekice reklam tekniğidir. Alan mutlu veren mutlu misali :) Böyle büyük bir yerin açığının bu şekilde olması firmanın sonu olabilir. Bu sadece sitenin yukarı çıkmasında etkili olması için düşünülmüş bir kurgudur.

1AND1 VE uniteddomain üzerinden veri alıyor bunu öğrendim geçenlerde 1and1 de de bu tür bir açık bulunmakta fakat bir değişiği :D açıklamıcam

8 Haz 2016
149
0
GELECEK
Yaptım Ve Çalışıyor Teşekkür Ederim Ancak Birçok Arkadaşımız Ya Troll Yapıyor Yada Gerçek Fatura Gönderilecekmiş Gibi Şeyler Yazmış Veya İninal Aradı Hukuki İşlem Başlıyacak Gibi Şeyler Yazmış Varmıdır Böyle Bir İhtimal ?

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Yaptım Ve Çalışıyor Teşekkür Ederim Ancak Birçok Arkadaşımız Ya Troll Yapıyor Yada Gerçek Fatura Gönderilecekmiş Gibi Şeyler Yazmış Veya İninal Aradı Hukuki İşlem Başlıyacak Gibi Şeyler Yazmış Varmıdır Böyle Bir İhtimal ?

İninal bizi neden arasın ?

Destek le konuşabilirsin bu tür konular yalan ve ininal den bir çekim uygulanmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.