.com vb 50 domain VPS VDS ALMA AÇIĞI /Random7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reis4208

Üye
14 Mar 2017
155
0
Dünya
Bu açık sayesinde kaç tane site açtım ben bile hatırlamıyorum fakat kullanıcı yorumu olarak fazla işlem yapmayın parayı fazla yukseltmeyin ve paket güncellemesi yapmayın siteniz ömür boyu böyle kullanabilirsiniz süper bir açık lakin belli etmeyin ben daha neler yapacam

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
Unfortunately, we are unable to preauthorize payment with this credit card.

hatası veriyor vpn denedim fakat olmadı

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
evet

Öncelikle Merhaba Ben Random7 Maalesefki İsmimdeki hesap banlandı bu hesaptayım neyse açığa geçelim.

Öncelikle adam gibi tüm konuyu okuyun aklınızda pürüz kalmasın.

Bize tek gereken şey 0 bakiye ininal kart

Öncelikle VDS VPS YANİ SUNUCU veya Domain alacağımız sitenin linkine giriş yapıyoruz: https://www.strato.com/tr_tr

ALAN ADIMIZI SEÇİYORUZ BU KISIMDAN:

dzC8Ix.jpg

İstediğimiz alan adını girip devam ediyoruz.

Resimdeki gibi takip edin:

qDmXIO.jpg

Bu kısımda Host paketimizi seçiyoruz (1YILLIK OLUYOR,UZATILABİLİR)

IVGm6m.jpg

Bu kısımda SSL ve Sitelock seçiyoruz.(Hİ DRİVE ÖNERMEM GEREKSİZ ZATEN SİZE 50 GB MAİL VERİO ONU KURUMSAL MAİL YAPABİLİYORSUNUZ YAPMAK İÇİN KONU SONUNDA VERİRİM)

aL7dFJ.jpg

Bu kısımda işlem yapmıyoruz devam et diyip geçiyoruz :

zjHEig.jpg

Burası önemli arkadaşlar bilgileri sallıyoruz benim yazdığım şekil düzgünce sallayın ama Mail i sallamayın nedenini fotoğrafda okuyun.

KwwZEk.jpg

Ödeme kısmına geldik arkadaşlar bu kısımda ise 0 bakiye olan ininal kartımızı giriyoruz sitede 3D Security yoktur.! bu nedenlede bizim ödeme yaptığımızı sanıp kabul ediyor siparişi :)

nZZVQO.jpg

VE SİPARİŞ BAŞARILI!!! Şimdi ise 2 tane mail gelecek bize 1. si hoşgeldin vs.
filan o önemsiz 2. gelen mailde şifre oluşturmamızı isticek ve müşteri no da vericek onlarla şu kısımdan giriş yapıcaz.

Müşteri no ve şifre ile giriş linki:https://www.strato.com/apps/CustomerService

OgmVBi.jpg

Gelecek olan 2. mail (1. MAİL HOŞGELDİN ŞEYSİ BOŞVERİN ONU 2. MAİLDE ŞİFRE OLUŞTURUCAZ VE BİZE MÜŞTERİ NO DA VERİCEK)

OZVK8x.jpg

Evet arkadaşlar aşırı basit aslında ama ben bu ss leri alırken size yönlendirme yaparken filan 1 saat uğraştım bir teşekkürü çok görmeyin.

Bu arada aldığımız hostun bize alan adı ile sağladı mail hizeti ile kurumsal mail alabilirsiniz outlook veya yandex ten yandex i öneririm kullanım için. Cpanel kullanmıyor kendi paneli var aşırı basit .

YANDEXTEN KURUMSAL MAİL YAPMA:

https://www.youtube.com/watch?v=T4Rf8oPwfpI

Bu gördüğünüz açığı başka hiçbir yerden göremezsiniz çünkü benim ve hakyiyenhacky3r le birlikte bulduğumuz bir açıktır kimse üstlenemez.

ALDIĞIN TEŞEKKÜR BUTONUNU YERİNE KOY LÜTFEN. .s

ellerine sağlık da bu bir açık değil adamlar farkında zaten orda fatura gelse bıle cpanelde ödenmedi olarak gözküyor kaldı ki hiçbirşekılde vds alınmamakda 2. cısı alınan domaın ve hostlar max 1 ay dayanıyor...

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Ürününüz şu anda sunucularımıza kuruluyor! Ürününüz hazır olur olmaz sizi e-mail ile bilgilendireceğiz.
Hayırlısı :D

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
Unfortunately, we are unable to preauthorize payment with this credit card.

hatası veriyor vpn denedim fakat olmadı

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Arkadaş harbi işe yarıyoda bu yaptığımız yanlış baştan söleyimde :)
Sonra bi şekilde bilgi felan edinmesinler hakkımızda :)
Ertesi gün fatura gelmesinde yüklü :)

Arkadaşlar herkes yapıyo ama hiç düşünen yokmu bunun sonu kötü bitmesin sonra ?

Dün kurdum bugün banlandı .d site filan kapandı hep

Keşke bende banlansam :D site kurdum ama boşa kurdum :D

Arkadașlar bende onaylanması yaklașık 12 saat sürdü ininal ile yapmadım yapamayan arkadașlar öm atsın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıșırım

bende 40 dk sürdü direk kurdum kurmaz olaydım :D bi işime yaramıyoki :)
Ayrıca riskli parayla alırım daha iyi kardeş sorarlarsa en azından derimki parayla aldım kimse karışamaz :)

1 gün sonra mail geldi host devredışı oldu, (FTP BİŞİ ATMADIM ATMAYA ÇALIŞTIM ATMIYOR HESAPTA DURDURULDU YAZIYOR BUGÜN ATCAKTM AMA ATMİYO YANİ YASA DIŞI BİŞİ YAPMADIM DAHA HOSTTA)
Xxxxx nolu siparişiniz bloke edilmiştir.

Yapılan kontroller neticesinde, müşteri hesabınızda bazı tutarsızlıklar tespit edilmiştir.

Yaşanabilecek çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı vakalarını engellemek amacıyla siparişiniz bloke edilmiştir.

Siparişiniz üzerindeki engellemenin kaldırılması için STRATO müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek, bu mailin gönderildiği tarih itibariyle 7 gün içerisinde müşteri bilgilerinizi ve kimliğinizi doğrulamanız gerekmektedir.
Kimlik ve adres bilgilerinizin doğrulanabilmesi için, lütfen bu maile cevap olarak aşağıdaki belgelerin taranmış birer kopyasını bize gönderiniz:

1- nüfus cüzdanı, ehliyet vb. bir belge,
2- adres bilgilerinizi gösteren fatura, ikametgah vb.bir belge.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz. Fakat güvenlik nedeniyle STRATO ile iletişime geçerek siparişinize ilişkin bilgileri doğrulamanız gerekmektedir.

kimliğimi atmalı mıyım?
Tabikide verme kimliğini iletişime geçip para isticekler senden :D ceza kescekler :)
Ben bile pişman oldum aldıgıma almıcam bidaha boşa aldım zaten :)

Alacak kişilere bilgilendirme . Kayıt olurken veya domaini kayıt ederken kişisel bilgi girmeyin.
Eğer ki girerseniz whois de kişisel bilgileriniz gözüküyor. Şahsen benim satın aldığım bir domain vardı
ücretli olarak almıştım güzel bir proje olacaktı fakat whois gizliliği vermediler daha doğrusu satmadılar .
O yüzden proje yarıda kaldı çünkü bütün kişisel bilgilerim o domain de whois de gözüküyordu.
Tekrar söylüyorum kişisel bilgi vermeyiniz .

Kişisel bilgi diyilde ad kısmını yanlış yazdm :(
herr alpsoy yazdım kabul etti faura bile geldi :D :D

Açık KAPATILMIŞTIR...

Yok açık hala devam ediyo 10 dk önce denedim

hocam aldım onaylandı bu günde engellendi
sanırsam işe yaramıyor artık

artık açık işe yaramaz facebookta destek sayfası var adamların ordan kredi kartı sorununa çözüm bankalarla görüşüceklermiş :)

dün çalışıyordu artık engellendi konu kilit //

eee okadar kişi alırsa :D adamlar açığı kapatır tabi :)
Bankayla görüşeceklermiş diyolardı zaten :)

kaçırdık yani eskiden alanlar aldı :D

Merak etme kapatıyolar eskileride :D Adamlar herkesin hesabını kapatmış 3D güvenlik ile satın almayanlarınkini de dahil normal alanlar bile kapandı güvenlik için iletişime geçin diyorlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
3D secure ekranı çıkıyor. 0.00usd yazıyor.
Telefona 3d secure kodu geliyor. N'apayım yaziyimmi kodu. Para gidermi sonradan ??

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
ben kendime ait bi site oluşturdum sorun olurmu yusufakdağ.com örnek ora hakkımda sayfası var şu şehirde yaşıyorum diye fln

acaba fatura gelirmi adresime adresim telefon numaram yazılı degil yenede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.