.com vb 50 domain VPS VDS ALMA AÇIĞI /Random7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
Unfortunately, we are unable to preauthorize payment with this credit card.

Biri bu hatayı bana yardım etsin :D

Yilmazel

Üye
18 Mar 2017
138
0
Ürününüz şu anda sunucularımıza kuruluyor! Ürününüz hazır olur olmaz sizi e-mail ile bilgilendireceğiz. Nezaman aktif olur ?

cagtay13

Yeni üye
3 Ağu 2012
43
0
İstanbul
İninal sanal kartla yapıyorum ama yinede bu hatayı alıyorum Unfortunately, we are unable to preauthorize payment with this credit card.

Caqafores

Üye
1 Eki 2017
136
0
İstanbul
1 gün sonra mail geldi host devredışı oldu, (FTP BİŞİ ATMADIM ATMAYA ÇALIŞTIM ATMIYOR HESAPTA DURDURULDU YAZIYOR BUGÜN ATCAKTM AMA ATMİYO YANİ YASA DIŞI BİŞİ YAPMADIM DAHA HOSTTA)
Xxxxx nolu siparişiniz bloke edilmiştir.

Yapılan kontroller neticesinde, müşteri hesabınızda bazı tutarsızlıklar tespit edilmiştir.

Yaşanabilecek çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı vakalarını engellemek amacıyla siparişiniz bloke edilmiştir.

Siparişiniz üzerindeki engellemenin kaldırılması için STRATO müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek, bu mailin gönderildiği tarih itibariyle 7 gün içerisinde müşteri bilgilerinizi ve kimliğinizi doğrulamanız gerekmektedir.
Kimlik ve adres bilgilerinizin doğrulanabilmesi için, lütfen bu maile cevap olarak aşağıdaki belgelerin taranmış birer kopyasını bize gönderiniz:

1- nüfus cüzdanı, ehliyet vb. bir belge,
2- adres bilgilerinizi gösteren fatura, ikametgah vb.bir belge.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz. Fakat güvenlik nedeniyle STRATO ile iletişime geçerek siparişinize ilişkin bilgileri doğrulamanız gerekmektedir.

kimliğimi atmalı mıyım?

Son düzenleme:

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0
Alacak kişilere bilgilendirme . Kayıt olurken veya domaini kayıt ederken kişisel bilgi girmeyin.
Eğer ki girerseniz whois de kişisel bilgileriniz gözüküyor. Şahsen benim satın aldığım bir domain vardı
ücretli olarak almıştım güzel bir proje olacaktı fakat whois gizliliği vermediler daha doğrusu satmadılar .
O yüzden proje yarıda kaldı çünkü bütün kişisel bilgilerim o domain de whois de gözüküyordu.
Tekrar söylüyorum kişisel bilgi vermeyiniz .

Cylexa

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
268
3
Arkadaşlar Yorumlarda Gördüğüm Kadarıyla Kapanıyo Diyosunuz Kalkıp Full Update Atarsanız Saçma Saçma Herşeyi Alırsanız Kapanır Ayriyetten Aldıgınızda 1 Gün Sonra Eposta Değiştirin Hesabın Ve 1 Hesaba 1 Ürün Alın Şüphe Uyandırmasın Bi Arkadaş Var Forumda İsim Vermiyicem Bana Mesaj Atmış 7 Tane Ürün Almış Sonra Hesap Kapandı Kapnması Normal Değilmi

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Valla arkadaşlar 2 adet site aldım sorunsuz kullanıyorum saçma salak şeyler değil.

Düzgün şeyler normal yani şuan kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.