.com vb 50 domain VPS VDS ALMA AÇIĞI /Random7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cylexa

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
268
3
Ya arkadaşlar şu konuya yok engellendi yok 3d scure geldi yazanları anlamıyorum abi bilip bilmeden yorum atmayın araştırın ilk başta hem milletin kafasını karıştırıyosunuz hemde boş bilgi daha 2 dk önce vps aldım 86dolara neyin kafasını yaşıyosunuz ve kapatılıyo diyosunuz alan adımı 4 aydır kullanıyorum hocam.. Taktik meselesi aldıgınız zaman izlediginiz yollar önemli :) büyük harf kullanmamın sebebi 5 6 mesaj geliyo yeter arkadaşlar

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Yabancı yazılar ile hata alanar ;

ininal kartı değiştirin genelde cvc si 905 olan kartlar kullaniliyor ayni karttan 3 kez alisveris sonrasi niyeyse o hatayi veriyor nedeni bulamadim ama sebebi o ininal kartinizi degistirin sorun yok oluyor, + dün actigim host bugun kapandi :)

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Yav zaten bi .com 4 lira her şeye para veriyoruz buna da ihtiyacınız varsa verin arkadaşlar. Bulan dostlar paylaşmışlar bizle onlarda çalışmış sizde çalışmamış olabilir. Sonuçta onlarda çalıştığı için bizle paylaşmışlar. :) Karalamaya çalışma amacı ie post atmaya gerek yok. :) Ellerinize sağlık. :)

FeKeLe

Katılımcı Üye
20 Tem 2014
925
1
Adana
Kolpa ve sahtekar konuyu kötülemeyen çalışan vds/vps olonmoyo yolon soloyon tarzı konuşan boş insanlar buyrun kullandığım vds beceremiyorsunuz konuyu kötülemeyin şikayet ederim .

xLGkJK.jpg

Hocam Bende Host alındı fakat vds verilmedi ya yazı şu sekilde ;
Kod:
83482291 nolu siparişiniz bloke edilmiştir.

Yapılan kontroller neticesinde, müşteri hesabınızda bazı tutarsızlıklar tespit edilmiştir.

Yaşanabilecek çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı vakalarını engellemek amacıyla siparişiniz bloke edilmiştir.

Cylexa

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
268
3
Yapamayan Arkadaşlar Bok Atmasın Sisteme Sorunsuz Çalışıyo 1 Adet Alan Adım 1 Adet VPS Mevcut
mJ4Md2.png

Cylexa

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
268
3
dün akşam aldım konudakilerin aynısını yaptım işte fiyatı nı bilmiyorum aynı seçenek vs sadece ek alan adı satın aldım
anladım hocam belki ondan olmuş olabilir çünkü çok fazla güncelleme yapınca kapatıyolarmış anladıgım kadarıyla tekrar deneyin isterseniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.