Come back :) Nasılsınız arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
emin ol ki şuan tht hack forumları arasın da en iyi si tht den önce pek çok forma uğradım için de ana avrat küfür eden bile va dı ve benim de tht yi seçme seebim buy du
2009-2017 arasındaki tüm forum sitelerinde bulundum diyebilirim en çok burayı bende severdım eski ortamı bilseniz bir dakika ayrılmak istemiyor du insan. Şuan durumlar nasıl bilmiyorum sosyal medyanın da gelişmesi ile ortamlar forumlardan, instagram vb sosyal medya alanlarına kayıyor bu da durumu bozuyor tabi ki yoksa tht candır sözümüz olmaz.

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,491
2,829
23
";-alert(1)-//
emin ol ki şuan tht hack forumları arasın da en iyi si tht den önce pek çok forma uğradım için de ana avrat küfür eden bile va dı ve benim de tht yi seçme seebim buy du
Bence de diğer hack forumlarında da öyle olaylar tht nin bu yönü zaten , ama aktiflik sıkıntılı 868,274 üye den neden günde 350- 400 aktif ,neden herkes dağıldı, aktiflik için neler sağlanabilir , insanları nasıl formda tutarız gibi soruları düşünmesi lazım yönetimin .mesele budur bence yönetimin bunları düşünmesi lazım kendi görüşümce

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
51
2009-2017 arasındaki tüm forum sitelerinde bulundum diyebilirim en çok burayı bende severdım eski ortamı bilseniz bir dakika ayrılmak istemiyor du insan. Şuan durumlar nasıl bilmiyorum sosyal medyanın da gelişmesi ile ortamlar forumlardan, instagram vb sosyal medya alanlarına kayıyor bu da durumu bozuyor tabi ki yoksa tht candır sözümüz olmaz.
Gözümde canlanır koskoca mazi :(

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,491
2,829
23
";-alert(1)-//
Site, insta, wifi falan fıstık bunlar boş işler bu foruma sırf bu konulardan geleceklerse hiç gelmesinler bin tane konu var yol var adam gelmiş arastirmadan nasıl yaparim diye konu açıyor arastirmadan foruma böyle gelen adamın ne kendisine nede buraya hayrı dokunur.15 yaşında wifi nasıl hacklerim diyen çocuk da gördüm mobil uygulama nasıl yaparim diyen çocukta umarim anlatabilmisimdir.
Bu konuda haklısın aşağıda bir ton yol tool gösterilmiş üye olup direk konu açılıyor bu konuda haklısın , ama kimin ileride ne olacağını bilemezsin

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
51
Site, insta, wifi falan fıstık bunlar boş işler bu foruma sırf bu konulardan geleceklerse hiç gelmesinler bin tane konu var yol var adam gelmiş arastirmadan nasıl yaparim diye konu açıyor arastirmadan foruma böyle gelen adamın ne kendisine nede buraya hayrı dokunur.15 yaşında wifi nasıl hacklerim diyen çocuk da gördüm mobil uygulama nasıl yaparim diyen çocukta umarim anlatabilmisimdir.
Doğru söylüyorsun 1 2 araştırmayla rahatça bulunabilecek bilgileri nasıl yapılır diye yardım merkezine açanlar oluyor bunlar da genelde yaşı küçükler oluyor.Aslında ilk başta anlayışla karşılanması lazım yeni diye. Ama bir süreden sonra da insan sıkılmaya başlıyor hep aynı sorulara cevap ver aynı konulara yardım et, ha şu var çok yaratıcı konu açanlar da oluyor. Onları gördüğüm an yardım edesim geliyor mesela bilmediğim konu da olsa araştırasım geliyor. Arkadaşın dediği gibi ilgili meraklı üyenin, armut piş ağzıma düş kafasıyla hareket eden üyeden ayırılması lazım. Bu açıkcası biraz yönetimin işi. Yoksa herkes kafasına göre soru sorar insanlar aynı sorulara cevap vermekten sıkılır.

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS
İki, üç yıl öncesinden geldim bu diyarlara. :)
Yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgeldiniz veya geldim. :)
Nasılsınız sayın yönetim üyeleri ve arkadaşlar.
Gelenler, gidenlerin yerini aratmıyordur umarım:)

"Eğer konu kurallara uygun değilse kaldırılabilir şaun ki kurallara hakim değilim."
hoşbulduk hocam sizde tekrardan aramıza hoşgeldiniz eski sayılmam sizide tanımıyorum ama iyiki geri dönmüşsünüz

Son düzenleme:

DarkS1de

Üye
18 Şub 2021
78
13
14 Yaşında Biri Olarak Yazıyorum 9 Yaşımdan Beri Yazılımla Uğraşıyorum Amacım Hep Kendimi Geliştirimek Yabancı Dil Öğreniyorum Bütün 18 Altını Lütfen Titoka Aptal Videolar Çekenler Ve Ya Lamerler İle Karşılaştırmayın Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.