corel x3 ve x4 çalısmalarım

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
insallah daha güzell daha basarılı calsımaları sizlerle paylasıcam tesekkürederim

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
plazma tv modül calsıması

plazma tv stantı olarak tasrladıgım bu calsımada resimler kücültülerek çalışmaya dahil edilmistir diyer grafik olusumu tarafımca hazırlanmıs olup bicimlendirilmiştir agaç deseni (venge)diyer görsel rengi (akca agac) olarak renklendirilmisdir

plazma.jpg

Son düzenleme:

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
deyerli arkadasım inandırmak gibi cabam yok corel üzerinde biraz calsıma yapcak olursan inanmak yada inanmamak sana kalıyor bu durumda sana söyleyecek oldugum tek bir sey var sen corel üzerinde calsımalara basla ve hangisinin corel üzerinde yapılmadıgını söyle ben sana msnden aynısını görsel olarak anlatıcam eyer basarılı olmazda senin bu fikrini aydınlık getiremezsem ozaman haklsıın derim senin burda kullanmıs oldugun cümle boyutu harifiyen suraya cıkıyor ben bukadar insanı kandırıyorum
yanılgını sadece söyle dile getireyim ozaman suan benimle calsıan kendilerine elimden geldigince corel 12 x3 ve x4 hakıında anltım yapıyor ve bu arkadaslarımında burda paylsım yaprak gendi hayal güclerini basarıyla sunmalarına yardımcı oluyorum umarım bu anlatıklarım dostani düşüncene sıgınarak gerekli acıklmamın saygınlıgından birseyler cıkartmısındır tekkrar fikrine ve düşüncene saygı duydugumu belirmek isterim tesekkürler

SToRMeR¬X

Kadim Üye
22 May 2008
5,241
10
Kã¥SéЯ! ~ |З8|
deyerli arkadasım inandırmak gibi cabam yok corel üzerinde biraz calsıma yapcak olursan inanmak yada inanmamak sana kalıyor bu durumda sana söyleyecek oldugum tek bir sey var sen corel üzerinde calsımalara basla ve hangisinin corel üzerinde yapılmadıgını söyle ben sana msnden aynısını görsel olarak anlatıcam eyer basarılı olmazda senin bu fikrini aydınlık getiremezsem ozaman haklsıın derim senin burda kullanmıs oldugun cümle boyutu harifiyen suraya cıkıyor ben bukadar insanı kandırıyorum
yanılgını sadece söyle dile getireyim ozaman suan benimle calsıan kendilerine elimden geldigince corel 12 x3 ve x4 hakıında anltım yapıyor ve bu arkadaslarımında burda paylsım yaprak gendi hayal güclerini basarıyla sunmalarına yardımcı oluyorum umarım bu anlatıklarım dostani düşüncene sıgınarak gerekli acıklmamın saygınlıgından birseyler cıkartmısındır tekkrar fikrine ve düşüncene saygı duydugumu belirmek isterim tesekkürler

6 Yıldır Corel Kullanıyorum. Yanı Bu İşte Acemi Degilim : )
Madem Sen Öyle Diyorsun. Öyle Olsun Bakalım :)

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
6 yllık calsımandan sonra bu cümleleri söylemis olman bile beni düşündürür oldu ne diyeyim herseye ramen yinde saygı duydugumu bir kez daha altını ciziyorum
tesekkürler

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
corel photo ve grefik destekli calısmalar dır ve calsımalrda gif destegi ise 12 destegi alıyorum yani corele ait tüm programlar kullanıyorum diyebilirim tesekkürler tabiki olayı büyütmüyoruz ben o görüste deyilim amacımız paylasmak deyerli arkadasşım seninde güzel bir calsımanı görmek isterim ayrıca
saygılar
corel draw x3 / corel draw x4 / corel draw 12 /

Son düzenleme:

SToRMeR¬X

Kadim Üye
22 May 2008
5,241
10
Kã¥SéЯ! ~ |З8|
corel photo ve grefik destekli calısmalar dır ve calsımalrda gif destegi ise 12 destegi alıyorum yani corele ait tüm programlar kullanıyorum diyebilirim tesekkürler tabiki olayı büyütmüyoruz ben o görüste deyilim amacımız paylasmak deyerli arkadasşım seninde güzel bir calsımanı görmek isterim ayrıca
saygılar
corel draw x3 / corel draw x4 / corel draw 12 /

Olur Tabı. Bi Ara Gösteririm. Artık Mesaj Yazmasam İyi Olur.Flood Dan Banlanabılırız : )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.