corel x3 ve x4 çalısmalarım

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
tesekkür ederim arkadaslar insallah daha farklı calsımlarla paylasımlarımı sunmaya gayret ediyorum her ne sekilde olursa olsun minimum hataları belirtmenizi isterim saygılar

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
grafik time başvuracak arkadaşlar
veya başvurusu kabul edilmeyen arkadaşlar için
ölçü BY/SUSKUN dur
bu time girebilmeniz için ileri düzey corel ve photoshop kullanabilmeniz
ve kendinize ait özgün çalışmalar yapmanız gerekmektedir
BY/SUSKUN yerini bulmuştur
THT'nin grafikeridir kendisi yönetimdendir
gereken saygıyı göstereceğinizden eminim :)
time başvurmak isteyenler
ölçü budur başvurularınızı ona göre yapın
alımlar devam etmektedir

SToRMeR¬X

Kadim Üye
22 May 2008
5,241
10
Kã¥SéЯ! ~ |З8|
autoCorel.jpg

Üç endüstri lideri uygulama içeren tek bir entegre, kullanımı kolay grafik süiti, üretkenliğiniz geliştirecek güçlü grafik tasarımı çözümleri sağlıyor. CorelDRAW 12, Corel PHOTO-PAINT 12 ve Corel R.A.V.E. 3, vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı, dijital resim ve hareketli grafikler hazırlamanızı sağlıyor.
CorelDRAW 12'in çizim araçları ile grafik, illüstrasyon tasarımı yapabilirsiniz. Sayfa düzeni araçları ile reklam sayfası, kart, antetli kağıt vs. tasarlayabilirsiniz. Paragraf metin araçları ile gazete, broşür, dergi vs hazırlayabilirsiniz. Artistik metin araçları ile logo, mühür vs. tasarlayabilirsiniz. Internet sayfası hazırlayabilirsiniz. Corel PHOTO-PAINT 12 ile fotoğraflar üzerinde renkleri değiştirebilir, montaj yapabilir, efektler uygulayabilirsiniz.
Film dosyalarını açıp üzerinde çalışabilirsiniz. Corel R.A.V.E. 3 ile çalışmalarınızı animasyona dönüştürebilirsiniz. Bu animasyonları CD-ROM ile, Web ya da Intranet üzerinden paylaşabilirsiniz.

ßuraDan Full İnnDir.! =183mb

RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting

Alıntı

Not : Önceden Dediğim Gibi Bu Program Daha Çok Çizim Programıdır. Genelde Matbaacılar Kullanır ( Davetiye,Kartvizit vs ) Gibi İşler İçin :)

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
abicim bugun senden imrendim grafiker olmaya karar verdim ve corel x3 ü indirdimm bide phtoshpu indirdim umarımm doğru programlardan başlıyodurumm

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
abicim bugun senden imrendim grafiker olmaya karar verdim ve corel x3 ü indirdimm bide phtoshpu indirdim umarımm doğru programlardan başlıyodurumm

bahsetigin iki program grafik ve web tasarım amaclı üretilmiş ayrıca garafik hakkında bir cokisinin kullandıgı seçkin programlardır benim sana tavsiyem her ne sekilde olursa olsun türkce olarak kullanma bu senin ögrenmeni ve caslımanı zaman icerisinde kısıtlayacakdır bu nedenle orjinal dil secimi ile kuıllanmanı tavsiye edeirm son olarak simdiden calısmalrında basarılar dileirm umarım yakınzamanda seninde calsımalrını bu platformda görmüs oluruz
saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.