Craxsrat nasıl kurbana gönderip, telefonuna erişebilirim?

SeSSiZLort

Yeni üye
24 Eki 2023
16
2
arkadaşlar bilgisayarda hazırladığımız bu ratı hedef kişiye (kavgalı olduğun biri mesela) nasıl göndercez ratı hazırladıktan sonra hedef telefonu nasıl kullanıcaz

2 Haz 2023
129
11
Senin ilk cümlede dediğin olay keylogger.Rat daha detaylı örneğin rat atınca hedefin ekranını izleme, kamerasını izleme...
Yani rat da keylogger de ancak ve ancak zararlı linki açınca yazılıyor hedef cihaza? Ve formatla siliniyor mu? Rat linki mesela instagrama link geldi o yolla sadece instgarama mı sızılıyor yoksa o instagrama girilen cihaza mı?

arkadaşlar bilgisayarda hazırladığımız bu ratı hedef kişiye (kavgalı olduğun biri mesela) nasıl göndercez ratı hazırladıktan sonra hedef telefonu nasıl kullanıcaz
Kimmiş kavgalı olduğun?

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
257
210
#BlackHatTeam
Yani rat da keylogger de ancak ve ancak zararlı linki açınca yazılıyor hedef cihaza? Ve formatla siliniyor mu? Rat linki mesela instagrama link geldi o yolla sadece instgarama mı sızılıyor yoksa o instagrama girilen cihaza mı?
1.sorunun cevabı:Hayır.Sadece sen o sahte giriş linkine bilgilerini girersen saldırganın eline düşer Veya sen telefondaysan bir APK dosyası kurmuşsundur ve o da rat dosyasıdır,bilgisayar için ise tehlikeli bir dosyayı açıp virüs yemiş isen bilgilerini ele geçirebilir.Zaten rat yersen saldırgan senin kayıtlı şifrelerine ya da keylogger ile çalabilir.
2.sorunun cevabı:Evet formatla silinir.
3.sorunun cevabı:Sen uygulamayı kurup açarsan bilgiler eline düşer ya da dediğim gibi saldırgan sana sahte link yollar ve sen o linke giriş bilgilerini girersin

Aklına takılan bir yer olursa buradan yazabilirsin.Esenlikler😊

soruma soruyla cevap verme örnek verdim hocam sadece biliyosan söyle işte laf kalabalığı yapma
Sakin olalım bu tarz durumlarda rapor tuşuna basarak nedenini yazarsınız gerekli işlemler yapılır.İyi forumlar.

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
257
210
#BlackHatTeam
dosya tc dosya co apk yükle ve link kisiye at apk indirip kursun bu kadar öyle bir ratı kurabiliyorsun bu kadar basit biseyi nasıl yapamadın garip craxs rat kapsamlı bir program
Keşke tek derdin o olsa. Windows defender bunu algılar elbet ya da Android cihazlarda play protect var (Google'nin).Mesele bunu kurbana yedirmekte.Virüs'ü crypter ile algılanmaz hale getirmeniz gerekiyor.Ama ben bu karşıdakine bir türlü defender kapattırıp yediririm diyorsanız uygulamaya sahte bir kimlik takıp yollamanız gerekiyor.Mesela takipçi hilesi.

2 Haz 2023
129
11
1.sorunun cevabı:Hayır.Sadece sen o sahte giriş linkine bilgilerini girersen saldırganın eline düşer Veya sen telefondaysan bir APK dosyası kurmuşsundur ve o da rat dosyasıdır,bilgisayar için ise tehlikeli bir dosyayı açıp virüs yemiş isen bilgilerini ele geçirebilir.Zaten rat yersen saldırgan senin kayıtlı şifrelerine ya da keylogger ile çalabilir.
2.sorunun cevabı:Evet formatla silinir.
3.sorunun cevabı:Sen uygulamayı kurup açarsan bilgiler eline düşer ya da dediğim gibi saldırgan sana sahte link yollar ve sen o linke giriş bilgilerini girersin

Aklına takılan bir yer olursa buradan yazabilirsin.Esenlikler😊
Merhaba. Evet link yolladı giriş bilgilerini girdik şimdi sadece bilgilere mi erişti yoksa cihaza izleme şeyi de mi yazdırmış? O link gelmeden önce cihazda spotify apk vardı, insta storysaver vardı. SADECE BİLGİLERE Mİ ERİŞMİŞ YOKSA CİHAZA BİR ŞEYLER Mİ YAZDIRMIŞ ONUN LİNKİNDEN BİR ŞEY İNDİRMEDİK SADECE UNSUBSCRİBEA PAROLA YAZILMIŞTI.

dosya tc dosya co apk yükle ve link kisiye at apk indirip kursun bu kadar öyle bir ratı kurabiliyorsun bu kadar basit biseyi nasıl yapamadın garip craxs rat kapsamlı bir program
Ben de o yüzden sormuştum ona o soruyu. Rat yapa biliyor da gerisini mi bilmiyor?garip...

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
257
210
#BlackHatTeam
Merhaba. Evet link yolladı giriş bilgilerini girdik şimdi sadece bilgilere mi erişti yoksa cihaza izleme şeyi de mi yazdırmış? O link gelmeden önce cihazda spotify apk vardı, insta storysaver vardı. SADECE BİLGİLERE Mİ ERİŞMİŞ YOKSA CİHAZA BİR ŞEYLER Mİ YAZDIRMIŞ ONUN LİNKİNDEN BİR ŞEY İNDİRMEDİK SADECE UNSUBSCRİBEA PAROLA YAZILMIŞTI.
1.sorunun cevabı:Link üzerinden sadece bilgilerine erişir.(Bilgilerini girmişse)
2.soru:Senin dediğiniz uygulamaları da taratmak gerekiyor.Taratmadan net bir cevap söyleyemem.Ancak bu Instagram takipçi uygulamaları veya onun benzeri uygulamalara şifrenizi giriyorsunuz ordan da saldırganın eline düşüyor.Yüksek ihtimal oradan çaldırmışsındır, çünkü benim tanıdıklarımın çoğunun hesabı öyle çalındı.

2 Haz 2023
129
11
1.sorunun cevabı:Link üzerinden sadece bilgilerine erişir.(Bilgilerini girmişse)
2.soru:Senin dediğiniz uygulamaları da taratmak gerekiyor.Taratmadan net bir cevap söyleyemem.Ancak bu Instagram takipçi uygulamaları veya onun benzeri uygulamalara şifrenizi giriyorsunuz ordan da saldırganın eline düşüyor.Yüksek ihtimal oradan çaldırmışsındır, çünkü benim tanıdıklarımın çoğunun hesabı öyle çalındı.
Kardeşim hesap çalınmayı bildim o linke girmiştim okey. Asıl sorum sadece hesap parolası mı çalındı yoksa aynı zamanda o şekilde cihazın kamera ekran tuşlarını izleyen şeyler de mi yükleye bilmişler? Asıl sorum bu idi

Son düzenleme:

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
257
210
#BlackHatTeam
Kardeşim hesap çalınmayı bildim o linke girmiştim okey. Asıl sorum sadece hesap parolası mı çalındı yoksa aynı zamanda o şekilde cihazın kamera ekran tuşlarını izleyen şeyler de mi yükleye bilmişler? Asıl sorum bu idi
Hayır,sadece hesabın çalındı o link ile eğer ayriyetten bir APK kurmadıysan telefona birşey yapamazlar.

2 Haz 2023
129
11
Olamazlar.Başka aklına takılan yer var mı ?
Çünki o linklerden sonra gmaili boşaltıp silmeye karar verince orda ayarlarda ilişkili bağlantılı uygulamalar yerinde garip hiç bilmediğim bi uygulama mı ne bilmediğim ad vardı.
Maalesef sinirle her şeyi silince bağlantıları kesince o adı yazmayı aklıma gelmemişti. Şimdi ise 3 yıl geçse de unutmuyorum tanışların aile arkadaşların fotoları ve s çalıp hala da kendilerinde saklıyorlar mı diye içimi yiyorum.

Simdi kavga ettyin kişinin telfon ip sini yada pc ip sini bulcan buldkdan sonra msfvenom ile gondercen
İP yani telefon internet sağlayıcı kurumdan buluna bilir mi? Peki o İP değişmiyor mu? Aynı mı kalıyor? Modemi açıp kapayınca flan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.