Craxsrat nasıl kurbana gönderip, telefonuna erişebilirim?

SeSSiZLort

Yeni üye
24 Eki 2023
16
2
arkadaşlar bilgisayarda hazırladığımız bu ratı hedef kişiye (kavgalı olduğun biri mesela) nasıl göndercez ratı hazırladıktan sonra hedef telefonu nasıl kullanıcaz

2 Haz 2023
137
11
Konuyu açan kişiye mi yardım edilmeli burada yoksa sizin konu içerisinde ki sorularınıza mı? Konuyu saptırmak yerine yeni konu oluşturmayı düşündünüz mü? @apokalipsisa Yardım talebiniz var ise yeni konu oluşturunuz.
Evet konu açmıştım kendim. Kesin sorularıma ait cümleler burda da vardı ilgili sohbet diye burda da sormuştum. Pek çok kişi farklı cevaplar verdiği için. Hazır burda da ilgili sohbet vardı diye. Artık cevaplarımı aldım. Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler. Burdaki insanlara inanıyorum. Teşekkürler bir daha

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
271
6
224
#BlackHatTeam
Çünki o linklerden sonra gmaili boşaltıp silmeye karar verince orda ayarlarda ilişkili bağlantılı uygulamalar yerinde garip hiç bilmediğim bi uygulama mı ne bilmediğim ad vardı.
Maalesef sinirle her şeyi silince bağlantıları kesince o adı yazmayı aklıma gelmemişti. Şimdi ise 3 yıl geçse de unutmuyorum tanışların aile arkadaşların fotoları ve s çalıp hala da kendilerinde saklıyorlar mı diye içimi yiyorum.

İP yani telefon internet sağlayıcı kurumdan buluna bilir mi? Peki o İP değişmiyor mu? Aynı mı kalıyor? Modemi açıp kapayınca flan
1.sorunun cevabı: Eğer üzerinden 3 yol geçdiyse şimdiye kadar bişey yaparlardı ve bu saatten sonra da yapmazlar.Eğer uygulamanın ss'ini atabilseydin yardımcı olabilirdim ama maalesef olamıyorum.
2.sorunun cevabı: Statik ip denen bir durum var modem sağlayıcısı mı arayıp isterseniz modeminiz statik yani sabit kalacak ama sabit ip yoksa modemi her açıp kapattığınızda modem otomatik olarak en hızlı ip adresini seçer ve değişir.Modem sağlayıcısı mı ararsanız statik ip servisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ayrıca buradan da bilgi sahibi olabilirsiniz.
Aklınıza takılan başka yer var mı?

2 Haz 2023
137
11
1.sorunun cevabı: Eğer üzerinden 3 yol geçdiyse şimdiye kadar bişey yaparlardı ve bu saatten sonra da yapmazlar.Eğer uygulamanın ss'ini atabilseydin yardımcı olabilirdim ama maalesef olamıyorum.
2.sorunun cevabı: Statik ip denen bir durum var modem sağlayıcısı mı arayıp isterseniz modeminiz statik yani sabit kalacak ama sabit ip yoksa modemi her açıp kapattığınızda modem otomatik olarak en hızlı ip adresini seçer ve değişir.Modem sağlayıcısı mı ararsanız statik ip servisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ayrıca buradan da bilgi sahibi olabilirsiniz.
Aklınıza takılan başka yer var mı?
Teşekkürler. Ben de şimdiye kadar ne mümkün olmuş diye soruyordum. Gizli ne yapmışlar diye. İlave de Soramıyorum artık burda EX kardeş kızıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.