CryEngine 3 Dersler!

cixibrahim

Katılımcı Üye
15 Kas 2011
272
1
Denizli
Merhaba arkadaşlar.Anlatımımda bozukluk olsada kusura bakmayın cryengine 3 Türkçe ders yeterince yok.Size 5 tane ders sundum inşallah işinize yarar.

CryEngine 3 Ders 1 [Tanım , zaman ayarları , ekran sorunu çözümü]
CryEngine 3 Ders 1 [Tanım , zaman ayarları , ekran sorunu çözümü] - YouTube

CryEngine 3 Ders 2 [Terrain oluşturma]
CryEngine 3 Ders 2 [Terrain oluşturma] - YouTube

CryEngine 3 Ders 3 [Texture , layer oluşturma ekleme boyama]
CryEngine 3 Ders 3 [Texture , layer oluşturma ekleme boyama] - YouTube

CryEngine 3 Ders 4 Yol Yapımı
CryEngine 3 Ders 4 Yol Yapımı - YouTube

Manyakwolf

Yeni üye
30 Eki 2012
29
0
Şey flood için özür ama cryengine'yi açınca böle siyah bi ekran geliyor oyunu başlatınca karakterimin eli falan gözükmüyor çözümü biliyomusun acaba?

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Cryengine 3'te oyunda yakına ateş edince ekran kararıp tekrar geliyor bunu nasıl düzelticem ?

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Kardeş doğruyu söylemek gerekirse o bende fazla başıma gelmedi uğraşmadım ama crydev sitesinde araştırabilirsiniz.

Tamamen İngilizce forum biraz İngilizce'm var fakat burada teknik bilgi ile konuştukları için biraz yabancı kalıyorum o sorunu bulmam lazım oyunda çok kötü oluyor switch to game ile oyunu test ediyorum yere ateş ediyorum (tabi yakın yere) hemen oyun kararıyor ve tekrar geliyor. Sinir oldum.

Manyakwolf

Yeni üye
30 Eki 2012
29
0
Tamamen İngilizce forum biraz İngilizce'm var fakat burada teknik bilgi ile konuştukları için biraz yabancı kalıyorum o sorunu bulmam lazım oyunda çok kötü oluyor switch to game ile oyunu test ediyorum yere ateş ediyorum (tabi yakın yere) hemen oyun kararıyor ve tekrar geliyor. Sinir oldum.

Aynen banada bu oluyor İnşallah oyunu build ettiğinde sorun düzeliyodur.

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
Ben senin gibi oyunu bu görüntüye getiremiyom sürekli çizgili perspektif şeklinde oluyor onu nasıl yapıcam ?

cixibrahim

Katılımcı Üye
15 Kas 2011
272
1
Denizli
Cryengine 3'ü daha iyi kullana bilmek için ve bahsettiğiniz hatadan kurtulmak için bunları yapmayı deneyin.

DirectX 2009 güncelleştirme yükleyin. Bu herhangi bir şekilde "downgrade" DirectX değil.

X86 ve x64 Visual C + + 2008 paketi yükleyin. Zaten yüklüyse onarımı seçin. Hatta x64 makinede, ayrıca x86 yükleyin.

X86 ve x64 Visual C + + 2010 paketi yükleyin. Zaten yüklüyse onarımı seçin. Hatta x64 makinede, ayrıca x86 yükleyin.

Bir yönetici olarak Editör / Launcher çalıştırın. UAC devre dışı bırakın.

Anti-virüs için istisna listesine CryDevLogin ve Editör dosyaları ekleyin.

Sandbox düzeni herhangi düzgün çalışmıyorsa, varsayılan ayarları geri yüklemeyi deneyin.

Aero tarzı ve diğer özel pencereler temalar / mods devre dışı bırakın.

Sistem ülke (-> Saat, Dil ve Bölge -> Bölge ve Dil -> İdari - Denetim Masası> Değiştir sistem yerel) olun İngilizce ayarlanır.

Sizin SDK yolunu olun herhangi bir ascii olmayan karakterler içermez. Sadece standart İngilizce harfler ve sayılar desteklenir.

Yine yukarıdaki çalışıyor çözmezse sorunu karşılaştığınız sorunu açıklayan yeni bir iş parçacığı oluşturabilir ve biz sorunu olabilir ne söyleyebilirim ki günlük dosyalarınızı ekleyiniz lütfen. Bu dosyaları binmemelidir çok daha yüksek bir şansı varsa biz yardım etmek mümkün olmayacaktır!

Eğer sorunu son İnşa Görüşleri forumu listelenen kategorilerden biri ile ilgili olabilir oldukça emin değilseniz, bize sorunları izlemek ve çözmek yardımcı olacaktır uygun iplik içine bilgileri ekleyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.