CryEngine 3 Dersler!

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Peki, oyuna tank ekledim (editörde hazır olanı ekledim) mouse sensitivitysi çok yüksek onu nasıl düzelticem ?

cixibrahim

Katılımcı Üye
15 Kas 2011
272
1
Denizli
bunun için programlar var ancak yapılabilecek kadar değil koskoca şirketler gerekir ve çok zordur.Sana vereceğim dosya yoluna girerek programı çalıştır.Sonrası kolay.
CryEngine3\(bilgisayarın kaç bit ise ona gir)\launcher

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Yok ya CryEngine güzel fakat Unity daha kullanışlı. Biraz dişimi sıkıcam Java öğrenicem Unity içinde 385 ders var onlarıda izledim mi tamamdır. CryEngine çok uğraştırıyor.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
ama cryengine 3 grafik kalitesi daha yüksek.

Grafik daha güzel olsa ne yazar benim istediklerimi karşılayamazken .
Bak Unity'e onda istediğim şeyleri yaptıktan sonra oyunu exe haline getirebiliyorum ama CryEngine'de ise senden para istiyor ayrıca Unity'nin grafikleri CryEngine kadar olmasada ona yetiştiği için sorun yok ve Unity dersleri/kaynakları daha çok. Bu yüzden Unity daha iyi.

cixibrahim

Katılımcı Üye
15 Kas 2011
272
1
Denizli
Terrain penceresini açın.Tools bölümünden "Remove Ocean" adlı bir yazı olur belki değişiktir ama ben böyle hatırlıyorum.Ona tıkla.

Crysis3

Yeni üye
22 Haz 2013
30
0
Çok işime yarıyacak saol.Crysis 3 gibi hayran olduğum bir oyunun yapım motorunda oyun yapmak güzel olacak gibi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.