DarkComet RaT Full İndir

by memi

Yeni üye
6 Eyl 2010
25
0
s.a arkadaşlar tek sorunum serveri facebook yoluyla karşıya gonderemıyorum virus var diyor serverin formatını degitrdm, bir dosya ile brleştırdım olmadı. facebookun yuzunde artık msnyi de kullanmıyorlar msn nin butun imkanını saglıyor :( neyse arkadaşlar serveri faceden nasıl gonderırım ?

deniz59100

Üye
26 May 2013
91
0
Arkadaslar ben port acıyorum no-ip den hostta alıorum vıdeodakı qosterılen herseyı yapıyorum falan ama no-ip yazınca port kapalı qosterıor ıp adresımı yazınca port acık qorunuyor ama loglarıda alamıyorum bılen bı arkds bana herseyını quselce ayarlayıp bır server olusturabılırmı bı zahmet coktur uqrasıorum ama yapamadım :S

fudayl24

Yeni üye
29 Eyl 2013
22
0
program çok güzel ama bi sorun var prgoramı kapayınca serverler gidiyo kurbanları bulana bi kurbanda benden yai .s .s

Maruvana

Yeni üye
4 Eki 2013
31
0
Arkadaşlar Portumuzun İlla 81 Olması Mı Gerekiyo Lütfen Bu İşi Bilen Birisi Bana Yardım Etsin !

Teşekkürler

yusqa297

Yeni üye
17 Eki 2013
5
0
selam arkadawlar bana yardim edin noooolur

darkcomet,turkojan,RMS HEC irini kuramiyorum nolursunuz bana yardim edin cok lazim bana bunlar:RpS_mad::RpS_mad::RpS_mad:

mertw1

Yeni üye
1 Kas 2013
10
0
Olmuyor

Abi dediğin herşeyi yaptım serveri kendimde çalıştırınca oluyor fakat başkasının bilgisayarına atıp çalıştırınca olmuyor yardım edin lütfennn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.