DarkComet RaT Full İndir

beren76

Yeni üye
15 Nis 2014
16
0
merhaba tht uyeleri.. ben ip-no ya kayit oldum.. yeni host ekledim...modemin ara yuzune girip 1604 port actim..canyouseeme adresinde portu yazdigimda gorunuyor..bu normalmi ..gorunmesi mi lazimdi gorunmemesi mi? tesekkurler iyi forumlar..

lord of the kurmay

Yeni üye
18 Nis 2014
19
0
kanka çok güzel bişeyde şimdi virüs programları var indiriyrz ee panpa bu bilgisayarın içinde sten virüsler içn bi koruyucusu vr ama neden korumuyo bi takım şeyler çok garip ginede şk eros :D :D :D :D ;)

ceyhun1990

Yeni üye
20 Nis 2014
2
0
Selamun Aleykum turk kadeşler bende Darkcomet 5.3.1 kullaniyorum bende 11 den fazla kurban gelmiyor limitmi var nedir 100 den fazla olması lazım aslında fakat 11 den fazla olmuyor bunun bi açıklaması varmı lütfen yardım ederseniz çok sevinirim cevaplarınızı beklicem

kartal1907

Üye
21 Nis 2014
110
0
ben arkadaşa yapmak istiyorum da çok yakın arkadaşım dalgasına yapıcam arkadaşın bilgisayarına zarar verir mi bir de bu rat ın yollanmasını engelleyebilirmiyiz hani yolladık 1 hafta sonra ratı imha edebilirmiyiz ediyorsak nasıl ederız yardım lütfen

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
ben arkadaşa yapmak istiyorum da çok yakın arkadaşım dalgasına yapıcam arkadaşın bilgisayarına zarar verir mi bir de bu rat ın yollanmasını engelleyebilirmiyiz hani yolladık 1 hafta sonra ratı imha edebilirmiyiz ediyorsak nasıl ederız yardım lütfen

sen zarar vermediğin sürece vermez :) server oluştururken cmd görev yönetici falan engellemessen sıkıntı yok ve istediğin zaman serveri kaldırabilirsin :)

ahmettclha

Yeni üye
22 Tem 2014
36
0
'WİNDOWS BELİRTİLEN AYGITA YOLA VEYA DOSYAYA ERİŞEMEDİ ÖĞEYE ERİŞMEK İÇİN GEREKEN İZİNLERİNİZ OLMAYABİLİR' diye bir hata veriyor uygulamayı açarken ???

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.