DarkComet RaT Full İndir

kayadipli

Üye
13 Tem 2009
84
0
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama şimdi şu port denen ne idüğü belirsiz varlığı açmadan rat kullanamaz log alamaz mıyız ?

Blackkeys

Katılımcı Üye
12 Tem 2013
710
0
Ben kendi netime w-fi den giriyorum port açtım ama aktif olmuşmudur wifi den girdiğim için sorun olurmu ? :)

bilgisayaryardim

Yeni üye
14 Eki 2014
1
0
Arkadaşlar yardım merkezinde ve forumumuzda Darkcomet Rat'la ilgili oldukça fazla sorunlarla karşı karşıya kalmaya başladık.. Serveri kurdum fakat kurbanın bilgileri gelmiyor? Nerede yanlış yaptım? gibi sorulara gerek kalmayacak bu videolu anlatımda..Gerek port açma, gerek no-ip,gerekse rat'ın kullanımını bilmeyen arkadaşlar var.. Onlar için sağlanan videoyu sizlere sunuyorum

NOT: Darkcomet Programı dosyanın içerisinde mevcuttur..

VİDEOYU BİLGİSAYARINIZA DOWNLOAD ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Alternatif LİNK
abi lütfen benimle iletişime geçe bilirmisin sırf dark cometrat için üyü oldum lakin sorun yaşıyorum skype den ekranınımı göndereyim bi bak lütfen.

omer4287

Yeni üye
25 Eki 2014
13
0
selam eros ben yeni katıldım aranıza kendimi nasıl yetiştirebilirim yardımcı olur musunuz
teşekkür ederim.

kesiq

Yeni üye
10 Kas 2009
8
0
Ankara
ya hersey tamam acılıyor fılan ekranını goruyorum keyloggerda ama ilk başta herseyini kaydediyordu ancak şimdi bikaç gun sonra mesela birşey aradı gozukuyo sonra bir sürü şey yazıo onlar gözükmüyor en son yazdıgı gozukuyor onceleri olmuyor nasıl duzeltecegım

mustafaan

Yeni üye
14 Ağu 2009
15
0
Hocam öncelikle teşekkür ederiz böyle bir konu için. Bir sorum olacak. Windows8 de pc restartlanınca bağlantı kaybediliyor. Sürüm 5.3.1 kullanıyorum. 5.1.1 kullanırsam sorun giderilir mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.