deccal dünyaya indi

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
28
underground
ya millet inanmıyorum yazan adamlara ateistlik yapmayın yazmışsınız.adam deccal'in olmadığına inanmıyorki.sadece bu gaztedeki olaya inanmıyor.Sırf birilerine bişiler yaziyim die yorum yazmayın lütfen

aliorhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2007
546
0
İsTanBuL
bide deccalın sağ gözü kör dio tek gözlü demio bunda bi tek göz var sağ taraf falan yoq sadece ortada bilemiorum artıqın

krek76

Yeni üye
15 Eyl 2007
1
0
din inancı olan insanlar bunu doğru bilirler .fakat şekil itibarı ile bir tasfir yapılmış olabilir.ben de deccalin geleceğine inanıyorum

batu_tr

Yeni üye
30 Eyl 2007
7
0
helal be her tek gözlü deccal ise ...hem anladığım kadarıyla fazla bilgin yok hem bu kadar insana yedirmeye çalışıyon

q-chuk.HaCk

Yeni üye
29 Eyl 2007
6
0
KocaeLee
ya ben bütün yaz yatılı KURAN kursuna gittim bi kere deccal in 2 gözü war ama biri kör olcak hatta bişe war o tanrı benim falan dediğinde mi ne yazıyo Sizin Rabb'niz kör deildir

aboalper

Katılımcı Üye
24 Ağu 2007
569
0
arkadaşım sana sadece şukadarını söyleyeyim; Deccal geldiğinde merakınız olmasın kesinlikle duyarsınız ve onun Deccal olduğuna şüphe etmiyeceğin şeylerden korkarsın..
O resimde gördüğün vatandaş doğum anomalisi sonucu o şekilde
tıp litaratürüne biraz bakarsan bunlardan görebilirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.