deccal dünyaya indi

sanalevim

Katılımcı Üye
25 Ara 2006
352
1
herkesin görüşü farklı saygı duyuyorum..belkide dediğiniz gibi sacmadır ama benim düşüncem kıyamet yaklastı bence olur mu olur kıyamet alametleri gerceklesiyor...

chooSens

Katılımcı Üye
3 May 2007
299
6
İsTanbUL..
helal be her tek gözlü deccal ise ...hem anladığım kadarıyla fazla bilgin yok hem bu kadar insana yedirmeye çalışıyon

Kardeş bn bunu başka bir sitede gördüm sizlerle paylaşmak istedim bnada normal değil gibi geldi bu sizin yorumunuza kalmıs ama banada burdan laf atanlarınız var ayıp oluyor...

1 Tem 2007
58
2
Arkadaşlar bu Yalan dır. Size Deccal hakkında küçük bir ip ucu : Deccal iki gözlüdür sol gözü kördür. İki gözünün ortasında Kafir yazmaktadır. Bu size bir bilgidir.

by_huzun

Üye
10 Ağu 2007
236
0
IĞDIR
Evet gercekte rivayete göre deccal gelecektir.Ama nerde çıkacağı kesin değildir.Bunlar gene israil ve diğer müslümanlara düşman ülkelerin aldatmacasıdır inanmayalım arkadaşlar.Zira Kuran'ı Kerim bizlere neyin ne olduğunu zaten bildiriyor

Anti-koR

Uzman üye
12 Ağu 2008
1,345
2
inanıp inanmamak insanın kendine kalmış ama bazı arkadasların çıkıp sen nasıl müslümansın demeleri hem kaba hemde kırıcı olmuş... banada fake gibi geldi ama olmuycak die bişi de yok..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.