Deep web en üst seviye yani büyük patronun olduğu söylenen koltukta deccal oturuyor olabilir!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
Deep web de ulaşılamayan yerler var peki onlar nasıl oluştu peki ? Son katman için quantum pc ler felan gerekiyor. Ve 5.seviye şans eseri bulunmuştur . Belkide doğrudur. Dostum Kafayı taktım buna araştırıp bir cevap bulacağım.

ulaşılamayan seviyeler varsayılıyor olduğuda belli değil ki internetle deccali karıştırmayın bence saçma bir teori ne alaka deccal :D tövbe yarabbim

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
Benim anlamadığım oraya ulaşan diyorlar , Peki oraya ulaşmaları için oranın önceden kurulması lazım önceden kuran kişi olmadan birinin olmayan bir yere girmesi imkansız değil mi ? Orayı kuran biri olması lazım . Ve kurduğu zamanda oraya o ulaşmıştır .

praesidio

Yeni üye
13 Ağu 2012
22
0
en dipte olanların güçlü olduklarını düşünebiliriz ama dinsel bişey aramak anlamsız bana göre.

MrDURGUT

Üye
25 Haz 2015
194
1
Ötüken
Ruhani bir varlık böyle birşeyi oluşturamaz ve başına geçemez. En üstteki kişi veya kişilerin derin devlet adamları olduğu muhtemel.

mendoza58

Üye
1 Ocak 2010
99
0
bu teorini daha önceleri bende düşünmüştüm(aynı fikirdeyim ) hatta deccalın amerikadaki 51. bölgede olabilir diyede teori kurgulamıştım kafamda ..

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
'Deep Web te fazla takılmayın' uyarılarına uymayanların Kurduğu Bir teori sadece :) Kafanızı bulandırmaya gerek yok Deep Web Senin Benim Kısıtlanabilmesi için Kurulmuş Bir Alt Yapı Örnek: Siz Çocuklarınızı +18 Forumlardan Ve sitelerden Korumak adına Ya pc de engel yada buna benzer engellemeler ve filtrelemeler Kullanmıyormusunuz.Deep web katman ve seviyeleri olduğu belli Ama bunu Decaal ile karıştırıyor olmanız Yada Dünyanın Sonunun Getirilebilmesi için Kafanızda Kurulmasını sağlayacak kadar Etkin Bir Dil Olmadığı Düşüncesindeyim.iyi Forumlar.

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar kendi beynimde oluşturduğum bi teoriyi sizinle paylaşmak istedim bunu paylaşmamdaki bir diğer amaç ise bazı arkadaşlar deep web gerçeğine kendileri ulaşamadıkları için çamur sürüyorlar evet belki seviye denen şey yok sistemler var ama bunu insanlar seviyeler olarak göstermiş şimdi size bir örnek vericem mesela gök yedi katmandır bunlar 1- Troposfer 2- Stratosfer 3- Mezosfer 4- Termosfer 5- Ekzosfer 6- İyonosfer 6- İyonosfer 7- Manyetosfer bunların hepsi birbiriyle uyumlu ve bağlantılıdır deep web'te işte böyle bişey bir sistemden diğerine geçmek önce alt seviyeyi çözmek lazım çünkü üst seviyelerde nelerle karşılaşacağımızı bilmiyoruz.ben onion sitelerin nerdeyse tamamına yakınını çözdüm ve 4. seviye diye tabir edilen sistem bu kadar kötü ise bundan sonraki seviye ve sistemleri düşünmek bile istemiyorum biliyorsunuz ki gök'ün yedi katman olduğu hadis ve ayetlerde'de belirtilmiş ve en tepesinde ALLAH'ın Kürsüsü olduğu belirtilmiştir bende burdan yola çıkarak aklımda bir takım teoriler oluştu diğer katman ve seviyelerde neler olabilineceği ve en üst seviyede ne olduğu ve her seviyeye baktığımızda dahada pisleşiyor ve içinden çıkılmaz bir durum alıyor sanki en üst seviyeye çıkan dünyanın kontrolünü eline geçirecek bilgi donanım ve güce sahip olacak gibi. Bende bu kadar kötüleşerek ve derinleşerek büyüyen bir sistemin en tepesinde otursa otursa DECCAL Oturuyordur diye beynimde bir düşünce oluştu çünkü Dünyanın bu kadar kötülüğünü başka kim isteyebilir ki bizde acaba istemeyerekte olsa Deccal ve onun sistemi olan ılluminati'ye dolaylı yoldan destek mi oluyoruz.Umarım bu sistemin en tepesine kötülerden önce iyiler ulaşır.

Teorin aşarı saçma :/ bir nebze inanasım gelmedi

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Deccal mi Deccal Kuranda kıyamete yakın gelecek 40 yaşayacak ve Ölümü Hz.İsa tarafından olacağı bildirilen birisi . İllemünati dediğiniz veya hangi şer odakları olursa olsun deccalin gelmesini istiyorlar . Kötülük yaptıkça yaptırdıkça kıyameti yaklaştırdığına inanan odaklar kıyametle beraber onun geleceğini biliyorlar . Yani demek istediğim dünya sapık ve asılsız bir inanca kurban gidiyor. Kötülüğün kıyameti yaklaştırdığına inanan dünyayı yöneten güçler sayesinde bu haldeyiz . İyi Forumlar

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Abartmada 1 numarayız milletçe bak samimi söylüyorum şimdi tam bu duruma uygun bir deyim var da forumdayız malesef :)
İşin özü, böyle antifiristan işlere kafa yoracağınıza, kıçınızı o saatlerce oturduğunuz bilgisayarınızdan kaldırın, kafanızı camdan çıkarın ve bakın bir.
Dışarıda gerçek bir dünya var! İnsanlar 1 lokma ekmek için bütün gün ter döküyorlar sizin tartıştığınız işler yok deccal deepwebmi kurmuş yok fenerbahçe shaktarı yenermi yenmezmiymiş..

Gözünüzü seveyim lütfen fuzuli işler peşinde koşmayın arkadaşlar.

opsfentek

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
391
0
Çok mantıksız çünkü deepweb'de 4'ten 5. seviyeye geçerken pisleşiyor olabilir ama ya sonrası, oraya bilim adamları erişiyor ve bu bilgileri biliyorlar, buna rağmen dünyaya zarar vermiyorlar ama 4. seviyedeki kişiler oradan buldukları basit şeylerle dünyaya zarar veriyorlar yani 4'ten sonra iyileşiyor... bilmem anlatabildim mi, yani çok mantıksız dediğin

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
:D Biraz dini bilgilerden etkilenmişsin gibi.Açıkçası fazlasıyla saçma buldum :) Hani bi tarafından anti tez önereyim dedim ama konunun somut açıdan tutulur bi yanını da bulamadım.

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Her asırda 1 deccal 1 mehdi gelmiştir geçen asrın Mehdi-Âli Resul Bediüzzaman Said Nursî i dir. Kendi hem anne hem baba tarafından peygamber efendimizin soyundan gelmektedir .
Mehdi nedir mehdi ali resul nedir?
mehdi :kitap gönderilmemiştir.
Mehdi ali resüle :kitap gönderilmiştir.
Ahirzamanda olduğumuz için son deccal daha geldimi emin deilim ama son mehdi siyasetten geliceği için son deccalde o taraftan gelicektir diye düşünüyorum.

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Deccal Kıyamete yakın gönderilecek ve 40 gün yaşayacağı bildirilen ve Hz.İsa tarafından öldürülecek kişidir beyler asılsız bilgi paylaşmayınız

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Deccal Kıyamete yakın gönderilecek ve 40 gün yaşayacağı bildirilen ve Hz.İsa tarafından öldürülecek kişidir beyler asılsız bilgi paylaşmayınız

Risale-i nurdan bahsedilmiştir.Şimdi yanlış anlıyabilirsiniz ama risale-i nur okudukça insan anlamaya başlıyor.(F.Gülen yazdıklarından bahsetmiyorum)
Mesela 1gb ramli pc nasıl 2gb ram istiyen oyunu kaldırmıcaksa aynı mantık.
Asılsız ve yanlış bilgi değildir .
En güçlü deccal son asırda gelicektir.
mini deccal olarak düşünün diğerlerini .
Bu konular anlatmakla bitmez yıllar harcamak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.