Deep web en üst seviye yani büyük patronun olduğu söylenen koltukta deccal oturuyor olabilir!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Risale-i nurdan bahsedilmiştir.Şimdi yanlış anlıyabilirsiniz ama risale-i nur okudukça insan anlamaya başlıyor.(F.Gülen yazdıklarından bahsetmiyorum)
Mesela 1gb ramli pc nasıl 2gb ram istiyen oyunu kaldırmıcaksa aynı mantık.
Asılsız ve yanlış bilgi değildir .
En güçlü deccal son asırda gelicektir.
mini deccal olarak düşünün diğerlerini .
Bu konular anlatmakla bitmez yıllar harcamak lazım

Senin dediğin deccallar yalancı peygamberler olmasın .Kıyamet alametleriyle ilgili Kurana ve kaynaklara göz atarsan dediğimi göreceksin .

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Diyorsun ki deccal, dünyanın en zengin adamları pc başında. Sırf bizi kötü yola sokmak için...
Hmmm:RpS_sleep:

Daha az hollywood:RpS_thumbup:

Maverick52

Yeni üye
27 Haz 2015
2
0
Yahu sonuçta bu internet denilen olayı insanoğlu kendisi kurmadı mı ? Eğer öyleyse deccal meccal ne alaka yani, insanın kendi doldurduğu bir şeyde ne bulmayı umuyorsunuz anlamadım. Böyle şeylere aklınızı yormayın biraz mantıklı bakın olaylara.

cdrhckr

Katılımcı Üye
25 May 2014
293
0
Bileceksiniz
Deccal diye bir şey yok. Sakın yanlış anlama olmasın beyler ben müslüman bir ailenin müslüman bir ferdiyim.Biraz araşırırsan bunun ile ilgili saçmalıkları bulacaksın her şey Hz.İsa a.s nin ruhunun göklere çekildiğini söyleyen ayetle başladı Hz.İsa ne yazık ki vefat etmiştir Allahu teala onu insanlara bırakmamıştır gerçek bu.

3 May 2012
154
0
Deccal diye bir şey yok. Sakın yanlış anlama olmasın beyler ben müslüman bir ailenin müslüman bir ferdiyim.Biraz araşırırsan bunun ile ilgili saçmalıkları bulacaksın her şey Hz.İsa a.s nin ruhunun göklere çekildiğini söyleyen ayetle başladı Hz.İsa ne yazık ki vefat etmiştir Allahu teala onu insanlara bırakmamıştır gerçek bu.

Saçmalama arkadaşım Hz isa kıyamet vakti gelecek ve Deccal ı öldürecek

Ensar Er

Yeni üye
16 Tem 2015
43
0
beyler bn iel abi deep web in 7 lwl ına ulaşacaz az kaldı ve bu işleri yapanlar ın bilgisıyaraı na virüs atıyorlar anti virüsler bunu korumuyor 8 lwl gelenler 5 kişi ama onlar olduruldu

ByLordG

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
757
0
Türkiye <3
Deccal vardır, temsili olarak vardır ama gerçek mi bilemem. Deep web dahil herşeyin başına o geçmeye çalışıyor olabilir. Allah bizi korusun.

Rambo009

Yeni üye
25 Tem 2009
1
0
Deepweb'i kuran kişiler değil örgüttür.Başlığı açan kişinin tespiti doğru.Deepweb Illuminati tarafından kurulmuş ve bu örgüt Deccal'in ta kendisidir.

Seviye 8'in adı "Tanrının gözü".Evet hani şu ünlü filmde kullanılan söz.Burada Dünya'yı yöneten bu gizli örgüt insanlara her şekilde ulaşır.Onlara ait bütün bilgiler ellerindedir.Belki de şu an telefonunuzun kamerasından sizi izliyorlar.

İspanya'dan bir gecede yürütülen 2000 ton uranyumdan elde edilen devasa bombalar dünyanın merkezine yerleştirilmiş ve 8. seviyede bunların bütün bilgileri yer almaktadır.Bu örgüt yani Deccal kendi sonlarının geldiği anda kıyametin düğmesine basacaktır.

8. seviyede bir başka olay ise dünyada kaç kişinin insan genleriyle oynayan yiyecek,içecek vs. ürünleri aldığını gösteren bir veri sistemi vardır.Kıyamet senaryosunda diğer bir etmen de bu ıvırzıvırlardır.İnsanların vücudunun yapay virüslere karşı dayanaksız olmasını sağlarlar.

İlk 4 seviyeye hatta 5. seviyeye neden herkesin ulaşılmasına imkan verilmiştir.Amaçları dünyada vandallar ve insani şeytanlar oluşturup kaosa sürüklemek.Tv ile ***** sitelerinin yetersiz kaldığı durumda insanlar yeni zevklere yani ölüm zevkine ulaşma peşine düşerler.Ve gidecekleri yer: Depweb'tir.

Bir arkadaşın bir mesajda söylediği Japon hacker Japonya'nın değil Dünya'nın en iyisidir.Kodlar konusunda kimse eline su dökemez.8. seviyeye ulaşan tek kişidir.Ama bunu sizin gibi ya da benim gibi evinde oturan sabah akşam pc ile uğraşan biri sanmayın.Yanında onun yeteneğine en yakın kişilerden oluşan bir grupla ve Japonya devletinin yöneticileri ile CRO tarafından desteklenmektedir.Neden bu denli bir uğraş içine girdiklerine ise şaşmamak gerek:2. Dünya Savaşı.Kendilerini öldürenlerin Amerikalıların değil bu örgütün olduğunu farketmede geç kalmadılar.Şu an teknolojide bu kadar üstün olmalarının sebebi de budur.

Tabii ki bu Deepweb şeytan ve cinlerin onlara değil onların şeytan ve cinlere hizmet etmek için insan aklıyla oluşturulmuş bir karanlık alemdir.Bu Hiram Usta'dan itibaren böyledir ve böyle devam etmektedir.Bu örgütün kurulmasıyla da daha organize ve daha sağlam bir hal almış ve internetin kullanımıyla da Deepweb sahne almaya başlamıştır.

Size O'nun sözleriyle en önemli tavsiyem:"İnsanlardan korkmayın.Benden korkun.Ayetlerimi az bir bedel karşılığında satmayın.Kim Allah'ın indirdiğiyle hükmetmezse işte onlar kafirlerin ta kendileridir." Maide Suresi 44. Ayet

Bordo Hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
877
0
Deccal mı o_O Kur'an'da Deccal hakkında yeterli bilgi var bence farklı olaylara yormayalım.Unutmayın insanlar şeytanlaşabilirler.Bana göre Deep Web +18 içerikli,yasal olmayan marketler ve hackerlardan oluşan bir yapı.Her şeyi abartmamak lazım.

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,914
0
deep web bana her zaman mantıksız geldı ya ben nıye gırıp uyusturucu ve *****grafık resımlerıne bakayım kı cık sacma normal webden farkı ıllegal seyler olması ama son sevvıyesıne hıc kıms ulasamadıysa nası bunu yapan veya burada mesaj yayınlayan kısıler olabılıyor anlamıdım death note gıbı :)

Mstafa27

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
421
0
VirtualWorld
Bencede deccal. Kıyamete doğru dabbe(yani internet) bütün dünyayı sardığında herkes onu başarmak isteyecek. Bu zamana kadar en fazla 5'e çıkıldı onada Kuantum enerjisi gerekli o enerjide zor bulunuyor. Bazı bilimciler 7. seviye ye çıkıp 8'e çıkmak için gereken tüm bilgileri silmek kıyameti önlemek istiyor, bazıları ise tam tersi 8'e çıkarak deccali göstermek istiyor. Olay bundan ibaret.

CyberGod

Yeni üye
20 May 2014
14
0
İstanbul
Mantıklı diyenler filan ne içtiniz siz ya? Nasıl bir mantıktır bu? 8. seviyede Deccal mi var şimdi :D Güldürmeyin beni lütfen. Rostchild ve Rockefeller aileside oraya henüz ulaşamaz siz canınızı sıkmayın. 8. seviye içe kapanık ve hiçbir komuta cevap vermeyen bir sistem. Sizin bu konuştuklarınız creepy pasta gibi abartılı-gerçekçi hikayeler oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.