Deep web Hakkindaki Sorularinizz

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB

Kesinlikle hacklenebilir :) eline sağlik ama her site hacklenmiyor işte :)

Bak mesela 2 senelik deep web sitem interpol tarafindan 2 ay önce hacklendi ne sunucuya ne yedeklere ulasabiliyorim..
3 k uyelik sitem gitti yani
O yüzden olduğu gibi kendi pc nizden girmeyin diyorum her ne kadar site bildindik güvenilir de olsa senin gibi hackerler. Olduğu müddet siteyi hackledikten sonra sitenin içerisine cp virüs yerleştirip her türlü sahsi bilgilerinizi çalinir

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=bLIQJty4_9Y[/ame]

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
onion sitesi açmak zormu? açtıktan sonra istediğimi istediğim zaman değiştirebiliyormuyum? sitenin açık olması için illa pcmin açıkmı olması lazım?

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
Rwetgi'yi nasıl bulabilirim sohbet etmek için ;)

O sadece sanal efsane bir karakter yani bulamazsın

onion sitesi açmak zormu? açtıktan sonra istediğimi istediğim zaman değiştirebiliyormuyum? sitenin açık olması için illa pcmin açıkmı olması lazım?

Merhaba evet bilgisayarinin açik olmasi gerek vds de kurabilirsiniz
Ayrica zor değil özelden yardımcı olurum

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
İlk olarak nasıl başladın o zamanlar ne tür siteler çok popülerdi ? :D

Valla bende herkes gibi merakla başladim
Ilk zamanlari hatirliyorum google ye deep webe nasil girilir deep web özel linkler deep web katiller böyle çocuksu şeyler ile başladi her insan gibi merak...zamanla araştıra araştıra bir kaç. Yabanci grubun içine girmem ile tamamen olay değişti 2 grup üzerinden yüzlerce gruba giriyorsun ister eklenerek ister de grup davet bağlantilari ile

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
%95 boş icerik. Gereksiz bilgi ve çöplük. Doğruluğu onaylanmayan milyonlarca site var. Biri FBI hesplarini heckledim diyo digeri Pentoganu databasesu dump diyo ne kadar dogru Allah bilir. (WikiLeaks haric tabii)

Tamamen hayal gucune bagli yazilan "seri katil kiralama" sitelerini gorup insanlar "aaaa deepwib de seri katiller var ne kadar havaliii" akimina kapiliyor.

Eger deep web denen yere gercekten girdiysen (ki girmek nasil olyor bir kapi felan mi var.) Ne kadar bos birsey oldugunu gordugunu dusumuyorum. Katiliyor musun?

Son düzenleme:

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
%95 boş icerik. Gereksiz bilgi ve çöplük. Doğruluğu onaylanmayan milyonlarca site var. Biri FBI hesplarini heckledim diyo digeri Pentoganu databasesu dump diyo ne kadar dogru Allah bilir. (WikiLeaks haric tabii)

Tamamen hayal gucune bagli yazilan "seri katil kiralama" sitelerini gorup insanlar "aaaa deepwib de seri katiller var ne kadar havaliii" akimina kapiliyor.

Eger deep web denen yere gercekten girdiysen (ki girmek nasil olyor bir kapi felan mi var.) Ne kadar bos birsey oldugunu gordugunu dusumuyorum. Katiliyor musun?

Dediğin gibi çok scam site var saçma sapan gereksiz insanlari dolandırmaya çalışan burda bahsettiğimiz zaten internetin yeralti bölümü illegal işler onun dişinda zirvalik kiralik katil olaylari.
Yukarida bende belirttim zaten...
Tabiki haklisin kiralik katil olayları tamamen kurgu ama dediğim gibi her türlü bilgi zaten burda demek istediğim altina çizdiğim bu google arama motorunda olmayan birçok şeyi hidden servislerde bulabilirsiniz..ha diyorsaniz google de herşeyi bulurum o zaman size bunu seve seve kanitlarim:)
Çoğu kişinin algısı bu şekilde zaten deep web katiller fbi evimi basacak neler neler var ya gördükçe gülüyorum..tamamen sosyal algılar bu tarz ifadeler

Son düzenleme:

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Dediğin gibi çok scam site var saçma sapan gereksiz insanlari dolandırmaya çalışan burda bahsettiğimiz zaten internetin yeralti bölümü illegal işler onun dişinda zirvalik kiralik katil olaylari.
Yukarida bende belirttim zaten...
Tabiki haklisin kiralik katil olayları tamamen kurgu ama dediğim gibi her türlü bilgi zaten burda demek istediğim altina çizdiğim bu google arama motorunda olmayan birçok şey ha diyorsaniz google de herşeyi bulurum o zaman size bunu seve seve kanitlarim:)

Su google da indexlenmeyen seyler olayi demisken. O zaman deep web icerigine sunlarda girmez mi:

* Benim localde actigim web server
* bir uninin kendi icinde kurdugu network
* bir bankanin hic bir ise yaramayan musteri dosyalari.

Vs... vs...

Bunlar bile zaten deep webin boş bir icerik oldugunu gosteriyor.

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB

Su google da indexlenmeyen seyler olayi demisken. O zaman deep web icerigine sunlarda girmez mi:

* Benim localde actigim web server
* bir uninin kendi icinde kurdugu network
* bir bankanin hic bir ise yaramayan musteri dosyalari.

Vs... vs...

Bunlar bile zaten deep webin boş bir icerik oldugunu gosteriyor.

Hayir onlar girmez o dedikleriniz çöplük verilerilerden ibarettir tabi localde açtiğin serveri kastetmiyorum yukarı da da belirttiğim gibi senin google da bulamayacağın on binlerce video kimyasal deney gibi belgeler sunabilirim izin olsa burda da paylaşırım ama misyon ve kurallar gereği yasak ama illaki merak ediyorum diyorsan skype gelebilirsin

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
2-3 Yildan Beri Diyorsun , 2-3 Yılda Deep Web De en çok neyden korktun :trl

Dostum öyle fiziki olarak birşeyden korkmadım ama o kadar iğrenç şeyler varki insan maneviyat olarak insanlık ne hale gelmiş insanlar ne hale geliyor diye korktum o kadar iğrenç şeyler varki insan bunlardan korkmalı ne diyceksin her doğru her yerde söylenmiyor çocuk istismarı mı dersin insan kesen mi dersin çok afedersin
Daha önce insan pisliği ile beslenen bir kabile gördün mü sen iğrenç yani ağıza alinmayacak şeyler ve internetteki öncelik bunlar olmalı bu tür faaliyetler gösteren sitelere son vermek hani onu bunu hackliyoruz Türk düşmanlarini hackliyoruz çok iyi ama bu tarz sitelerin sonunun da getirilmesi gerek diye düşünüyorum...

deep web filmde gormustum :D

Evet Deep web i konu edinen birçok filim var.. Isterseniz bir iki filim önerebilirim...

java scipti neden devre disi birakmaliyiz ?

Javascripti devre dışi birakmaliyiz hatta güvenlik duvarindan en üst seviye kismina kadar çıkarmaliyiz çünkü silent install dediğimiz sorgusuz. Sualsiz java downloaderler var yani sen o siteye girdiğin an otomaik olarak ratın bilgisayara inmesi ve yayılmasi böylece kişisel bilgileriniz çalınıyor birçok bilindik kişilerin bilgisi ifşasi var tabi bende yok o tarz şeyler ile ilgilenmiyorum bu yüzden kapali olmasi gerek ki tor browser bunu otomatik yerine getiriyor zaten..farkettiysen tor browserde sağ tık yapınca no script yazisi gelir en altta o o ama doğruyu söylemek gerekirse hiç dikkat etmiyorum o tarz güvenlik önlemlerine... Birde xss açığını araştirirken okumuştum xss saldirilarinin kurbani olmamak amaçlı bu xss ile ilgili dediğimi biyerde okudum doğruluğu nedir bilmiyorum..

Security96 hocam deebwebe girmeye başlamanıza ne vesile oldu?

Benim deep web e girmem tamamen merak yukarıda dediğim gibi ve ilk zamanlar hiçbişey bulamıyordum sıkılıyorum bilgiye aç insan gibi google ye deep web link best deep web best onion links vs vs araştırıyordum hepsi çöp ta ki bir gün chat odasina kendi numarami yazmam ile başladi herşey..
Birisi mesaj atti ismi Darkcode bir italyan onunla konusurken bir iki kişi daha geldi onlar ile bir grup açtık o zamanlar ingilizcem de berbat şuan çok iyi değil ama iyi anlaşabiliyorum en azindan herneyse gruptaki bir çocuk grup davet bağlantisi attı..
Başka bir gruba girdim derken ordan oraya. Yüzlerce grup içeride her türkden gruplar var kali linux mu ararsin termux gruplari mi ararsin..
Hack gruplari kart hirsizlari gruplar her türden gruplar zaten ondan sonra hemen hemen her türlü bilgi geliyor bir süre sonra bakamiyorsun bile ekran videolari var istersen upload edeyim bak okunmamış 95 k mesaj zamanlarini hatirliyorum o derce
Geniş bir kitle hemen hemen her ülkenden insan oluyor böyle...

Gruplardan da bir ss atayim bu tarz şeyler yani bende sıradan bir internet kullanıcısıyım ekstradan yaptığım bişey yok link servislerinden bulduğum linkler ile bişeyler buluyorum görüyorum merakli olan araştırmayı seven herkesin yapabileceği şeyler

Son düzenleme:

Th3S0y3R

Üye
17 Mar 2018
53
1
Maalesef evet özellikle pyt***! Diye bir forum sitesi
Var iki hain var turkish candy diye tanitiyor kendini teror militani gibi bişey infaz paylaşımları yapiyor 2 -3 kere sm çekmeye çalıştım ama yemedi senaryolarimi ve bu nefret ettiğim bişey daha öncede bir çok kez ihbar ettim bu tarz forumlari sadece 1 tanesi kapandi ve insanlik dışı faaliyet gösteren ve T.c aleyhinde paylaşım yapan tüm yeralti sitelerini de ifşa etmek tek gayem tabiki isteyince olmuyor bazı şeyler..
Ne yazikki o tarz şeyler de var

Google amacay deep web yaziyorsun en üste çıkana tıklıyorsun giriyorsun :D
Tor browser ile girebilirsin

Hocam Sm çekmekten Katınız nedir ne yaptınız mesela örneklermisiniz ve kendimizi bu konuda nasl geliştrebiliriz

Hocam bi Youtuber vardı atm yi hackleyerek tam hacklemek denilmez de metod ile para çekmişti bu tarz hayata dair metodları deepweb de nasıl buluruz ve kaçıncı katmanda seviyede vesayre ne deniliyor ise nasıl buluruz yanbi butarz meselelere ilgim var ve o youtuber da deepweb den öğrendim metodu diyordu

Moderatör tarafında düzenlendi:
13 Ocak 2018
153
0
Hocam bi Youtuber vardı atm yi hackleyerek tam hacklemek denilmez de metod ile para çekmişti bu tarz hayata dair metodları deepweb de nasıl buluruz ve kaçıncı katmanda seviyede vesayre ne deniliyor ise nasıl buluruz yanbi butarz meselelere ilgim var ve o youtuber da deepweb den öğrendim metodu diyordu

Selamlar ;
Security96 'nin selami var kendisi foruma özel sebeplerden ötürü giremiyor soruları yanitladı benden paylaşmamı rica etti

Merhaba Bu tarz şeyler normal illegal forumlarda da carding dediğimiz metodlar ile bir kredi karti üzerinden atm den para çekiliyor katman ile alakasi yok siradan onion uzantili sitelerde yaygin olan bir şey ama kesinlikle önermem uzak dur derim çünkü 1 yaparsin 2 yaparsin uçuncude yakalanirsin geçtiğimiz günlerde uzun yillardir yakalanmayan kredi karti hirsizi bir forum yöneticisi yakalandi adi simon ki onunla da kalmayacak üyeler de gidecek o tarz yerlere girmen bile seni suçlu yapar ..o yüzden uzak dur derim metod dediği şeyler data çekmek 3 d yi bypass etmek bu tarz şeyler...

Hocam .cdos lu linklere mobilden giriş yapılır mı?

Merhaba normal pc den girilmeyen bir odaya mobilden giremezsiniz ancak normal bir sunucu kiralayarak vds yani..
Mobil üzerinden vds ye bağlanip vds den girebilirsiniz ki .clos dediğimiz siteler özel ip araliklari üzerinden girilmekte o yüzden mümkün değil..

Hocam Sm çekmekten Katınız nedir ne yaptınız mesela örneklermisiniz ve kendimizi bu konuda nasl geliştrebiliriz

Sm çekmekten kastim kişiyi kandirma yolu ile oyuna getirme mesela adam teror içerikli şeyler paylaşiyor ona link vs yediriyorum bak paylaştığin şeye küfür eden birisi var gibi gibi binlerce senaryo var o linke tikladiği zaman ip sini aliyoruz vpn kullaniyordur muhtemelen ama vpn kurtarmaz onu ip yi gerekli yerlere veriyoruz böylece... Amacimiza ulaşmiş oluyor kötü içerikli faaliyet
Yapan kişilerin yakalanmasinda yardimci rol oynamış oluyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.