Deep web Hakkindaki Sorularinizz

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
Hack hakkında normal internette bulunabilen bilgilerden fazlası var mı ?

genel olarak normal hack forumlarından daha üst sseviye paylaşımlar oluyor devlet veritabanları nufüs müdlüklerinin datası felan...

Hocam ratım için kurban almayı düşünüyorum nerden ulaşabilirim linkleri varmıdır? Biliyormusunuz

o şekilde olmaz ancak server şeklinde alabilirsin botnet sistemi şeklinde .. vds de kurban kasıp satanlar var ama fiyatlar uçuk ve ticaret dolark üzerinden yapılıyor

Deep wep 49. seviyeye girdin mi abi ?

öyle biyer yok.

mrtimobaba

Üye
26 Ağu 2017
143
0
odadan
araştırmak için bakıyordum öyle bir konunda kendi bilgisayarından girme demiştin sanal sunucudan girmek güvenli olur mu? bir konunda görmüştüm ve güncel linkleri nerden bulabilirim acaba? cinayet siteleri de verebilirmisin pskolojimi bozmak ıcın kan vahşet

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
araştırmak için bakıyordum öyle bir konunda kendi bilgisayarından girme demiştin sanal sunucudan girmek güvenli olur mu? bir konunda görmüştüm ve güncel linkleri nerden bulabilirim acaba? cinayet siteleri de verebilirmisin pskolojimi bozmak ıcın kan vahşet

veririm ama özelden yarın atayım değil kendi pc nden çok abes bişey yaparsan sunucu dahi kullansan bulurlar özellikle google cloud vs gibi sunucular logları adamlar istedikten sonra 1 hafta içinde veriyor onun için ofshore sunucu kullan

'ReDLiNe

Global Moderatör
23 Haz 2015
7,810
3,759
23
Ankara

e var öyle bir site deep web dışındaki legal webte

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
çok merak edenler var pis içerikleri kaotic.com dan izleyebilirsiniz şükredin ülkemizde bu tarz şeyler az cennet gibi vatanımız var değerini bilin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.