Tehlikeli İçerik Deep web türkiyedeki scam siteler

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
azrail ( scam) azrail4b42chtxjsydxhr3psgqhyntrzuknlzu57ji2a5owofvpkbsad.onion
tdw deki bütün satıcılar (drcash muttznutz hepsi dolandırıcı) tdwturkw2qdboa4t35lti2te4mfiq23fkozipv4gkxmxheqppd 3yx7id.onion (scam)
black turkısh forum (scam) hqdsb67p6opmc7us4iwek54p6cq455nqdyu5hs2dlhb6nrmntbiy45qd.onion
dream market

bu sitelerden kesınlikle herhangı bır alısverıs yapmayınız

Son düzenleme:

antisyst3m

Üye
1 Nis 2020
91
0
root/Desktop
TDW tamamen yalan dolan üzerinden iş yapan grup bir miktarlık para çıkınca ticareti yapıyoruz diyorlar paraya el koyup siteyi kapatıyorlar iki üç ay sonra tekrar siteyi aktif edip yok hacklendik yok veritabanını kaybettik diye uyduruyorlar.

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
TDW tamamen yalan dolan üzerinden iş yapan grup bir miktarlık para çıkınca ticareti yapıyoruz diyorlar paraya el koyup siteyi kapatıyorlar iki üç ay sonra tekrar siteyi aktif edip yok hacklendik yok veritabanını kaybettik diye uyduruyorlar.

Aynen tdw simdi kapanir da baska sekilde acarlar

13 May 2019
184
2
tdw deki bütün satıcılar (drcash muttznutz hepsi dolandırıcı) tdwturkw2qdboa4t35lti2te4mfiq23fkozipv4gkxmxheqppd 3yx7id.onion (scam)
black turkısh forum (scam) hqdsb67p6opmc7us4iwek54p6cq455nqdyu5hs2dlhb6nrmntbiy45qd.onion

Orası TDW aşırı samimi duruyordu alışveriş bile yapabilrdim üzüldüm

BU ARADA 12YİM SENDE .clos sitelerine ulaşım sağlayan program vardı herhalde bana link verir misin?

Saul Goodman

Yeni üye
3 Ocak 2020
50
0
tdw ye giremiyorum linki yapıştırıyorum fakat arama motorunda çıkıyor girdiğim diğer linklerde bir sıkıntı yok yardım edebilir misiniz

Iridium

Yeni üye
14 Şub 2019
3
0
Konu dışı olacak ama cchackerydbgismg.onion bu siteden size güvenmem için bir kredi kardı verebilir misiniz dedim ve verdiler. 100₺ harcama yaptım denemek için. Başıma iş açar mı? CC çalışıyormuş

Rayea

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
440
0
Konu dışı olacak ama cchackerydbgismg.onion bu siteden size güvenmem için bir kredi kardı verebilir misiniz dedim ve verdiler. 100₺ harcama yaptım denemek için. Başıma iş açar mı? CC çalışıyormuş

büyük ihtimalle us cc'dir sıkıntı çıkmaz 100 tl için türk cclerine bile bakmıyorlar :) bir daha yapmamanı öneririm binevi kumar gibi buda bağımlılık yapıyor.

Iridium

Yeni üye
14 Şub 2019
3
0
büyük ihtimalle us cc'dir sıkıntı çıkmaz 100 tl için türk cclerine bile bakmıyorlar :) bir daha yapmamanı öneririm binevi kumar gibi buda bağımlılık yapıyor.
Kolay para sonuçta hocam. Bu adamların verdiği kredi kartıyla bitcoin alıp bu bitcoinle kendi hizmetlerini satın alsam beni kim durdurabilir ki?? :gülenyüz

dododo94

Üye
29 Eki 2018
75
0
CC yi kullanma klavuzu soyle anypay sitesinden sahte site aciyorsun mesela cp falan diye patlarsa adamin kendisine patliyor yani cc yi alipda alis veris yapmak mantiksiz patlarsin maksad arasdirirlarsa adamin kendisine patlak vermesi yani soyle dusun adam bankaya gidiyor polis arasdiriyor buda ne adam cocuk istismarcisi ve ya uyusdurucu almis

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
Kolay para sonuçta hocam. Bu adamların verdiği kredi kartıyla bitcoin alıp bu bitcoinle kendi hizmetlerini satın alsam beni kim durdurabilir ki?? :gülenyüz

cc ile bitcoin alman %1 ihtimal falandır. ilk önce zaten evraklar gönderiyorsun siteye sonra 3D secure olmayan bir site bulacaksın da o evraklar onaylanıp sen de cc ile geçip sonra kart iptal olunca sen de btcyi alıp göndereceksin de ohooooo

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
6
338
Elline Sağlık birşey sorucam fakat özelden mesajların dolu bana ulaşabilirsen merak ettiğim bi konu var sormak isterim

kralqgs

Yeni üye
7 May 2020
1
0
dream market

tdw ile ilgili herhangi bir alışveriş yaptınız mı kesin scam mi bu site.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.