Tehlikeli İçerik Deep web türkiyedeki scam siteler

Alpbora33

Yeni üye
24 Eki 2013
35
0
Mersin
Scam olmayan türk veya yabancı market var mı ki acaba hepsi scam diye biliyorum bilen varsa paylaşırsa sevinirim

Kralqg

Yeni üye
14 Eki 2009
1
0
TDW Türkish Deep Wep , %100 scam bir sitedir içerideki onaylı satıcılar Dr.Cash ve Vortex kesinlikle dolandırıcıdır. Site yöneticileri ve satıcılar aynı organizasyonun parçasıdır. 5 arkadaş birleşip vortex den telefon alışverişi yapmak istedik. Allahtan zararımız büyük değil. Btc yi gönderdikten sonra sitedeki hesabımız kapatıldı.2. bir hesap açıp konuya bilgilendirme mesajı attık. Daha sonra bizim açtığımız hesap, site tarafından yaptığımız yorum editlenip sanki kargoyu ve takip numarasını vermiş gibi yazılmış. İsteyen arkadaşlara kanıtları atabilirim kesinlikle ve kesinlikle inanıp site üzerinden alış veriş yapmayın. Sitediki olumlu yorum yapan herkes ama herkes sitenin bir parçası.

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
TDW Türkish Deep Wep , %100 scam bir sitedir içerideki onaylı satıcılar Dr.Cash ve Vortex kesinlikle dolandırıcıdır. Site yöneticileri ve satıcılar aynı organizasyonun parçasıdır. 5 arkadaş birleşip vortex den telefon alışverişi yapmak istedik. Allahtan zararımız büyük değil. Btc yi gönderdikten sonra sitedeki hesabımız kapatıldı.2. bir hesap açıp konuya bilgilendirme mesajı attık. Daha sonra bizim açtığımız hesap, site tarafından yaptığımız yorum editlenip sanki kargoyu ve takip numarasını vermiş gibi yazılmış. İsteyen arkadaşlara kanıtları atabilirim kesinlikle ve kesinlikle inanıp site üzerinden alış veriş yapmayın. Sitediki olumlu yorum yapan herkes ama herkes sitenin bir parçası.
cok saolun mesajın benım ıın cok onemlıydı

TDW SCAM ALISVERIS YAPMAYIN

ifares

Yeni üye
18 Ocak 2019
8
0
Closys hakkında hiçbir fikrim yok açıklayabilir misiniz ?

bende de var o program şifresini fln deep webte bir kaç yerde görmüştüm 18 haneli diye hatırlıyorum ama yalnızca ufak bir kısmını gösteriyordu brute force ile fln kırmaya kalksan uzun sürücek bir iş

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
bende de var o program şifresini fln deep webte bir kaç yerde görmüştüm 18 haneli diye hatırlıyorum ama yalnızca ufak bir kısmını gösteriyordu brute force ile fln kırmaya kalksan uzun sürücek bir iş

closys4.3.3 un sifresi

(boşlul)darkestdepth

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.