DeepWeb 5.Seviyeye Giriş! Efsane konu!

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
Merhaba,

Herkese ütopya olarak tanıtılan bir o kadar uzakta gösterilen fakat bir o kadar yakın olan bir ağ makalesidir bu.

Öncelikle bilin ki 5. Seviyede ki linkleri temin etmek sizin için zor olacaktır, hele ki DeepWeb'e amatör ve hevesli olup daha tor kullanmamışsanız.

Şimdi geçelim anlatıma, bu makale tamamen tarafımdan hazırlanmıştır!
THT'yi kaynak göstermeden çalan olursa tekrar konuşuruz!

Deep web’de 4. seviyeye kadar Tor aracılığıyla giriş yapabiliyorsunuz fakat daha üstüne tor browser ilede girişiniz imkânsızlaşıyor.

VPN kullanabilenler girebiliyorlar. O meşhur yıllardır herkese “yok aygıt lazım yok şu cihaz lazım vb” cümlelerini tamamen unutun.

O meşhur VPN’nin adı CHAOSVPN sadece Linux ortamında kullanabiliyorsunuz.
Kurulum sırasında başınızı ağrıtır mutlaka fakat Linux bilgisi olan birisi için gerçekten çok basittir.
Kullanımı ve kurulumu Wikipedia’da bile anlatılıyor. Kurulumunu internetten araştırarak yapın.

DeepWeb de 5. seviye linklere erişmek için size ne lazım?

-Kali Linux
-Chaosvpn

Router gerekli mi?

Hayır hiçbir cihaz gerekli değil.
Örnekle anlatayım, misal bir akrabanız Washington’da bu kişinin ağından nete gireceksiniz sizin internetiniz yok. Ne gerekli?
Ya kablo çekmeniz ya da chaosvpn veyahut router..

Bu vpn ile .closs .rdos .lll gibi sitelere erişemezsiniz fakat içeride tanıdığınız varsa onlar sizin erişinizi açacaktır.​

Kafanıza göre her siteye girebilirmisiniz?

Hayır.Adminlerden RPA Key talep etmeniz gerekli.

Odalara girdikten sonra ne olur?

Tamamen internet ile erişiminiz kesiliyor ve sadece o ağdaki cihazlarla veri akışınız başlıyor.

Bir nevi kendi internetinizi yaratıyorsunuz.

Tüm kurulumlar bittikten sonra;

q3hH3ras.loky

tıklayın! eğer girdiyseniz başardınız demektir.

Gelelim konuda istenilen diğer bilgilere ve doğru bilinen yanlışlara

Dostum ama siteler in yazılarını okuyamacaksınız şifreli gözüküyor ve router gerekli

Yanlış bilgi. :)

Sitelerde adminlerin iletişim bilgileri var. Onlar RPA key veriyorlar.. :)

Arkadaş odalara erişimi kastederek router istiyor fakat adminleri ile iletişime geçerek RPA Key temin edebilirsiniz ve erişim sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
Konuda talep gelirse daha üst seviyelere ulaşma hakkında da bilgi vereceğim.
5. seviye istediğiniz link olursa söyleyin paylaşayım.

Deneyeceksin diyor içimden bir ses. :)

Vaybe Genelde Herkez O Gerekli Şu Gerekli Bu Gerekli Diyodu Demek Bu Kadarmış. Yararlı

Aynen öyle, birşeyleri ütopikleştirmeyi ve bilgiyi paylaşmamayı çok seviyor insanlar.

Oysa ki “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”. H.Ş :)

Dalgin anima geldi buyuk harfleri sonradan fark ettim :) eline saglik

Güle güle kullanın..:)

ccaner37

Katılımcı Üye
5 Şub 2015
500
0
deep webe girersek kötü şeyler olacağı söyleniyor hiç girmedim merak uyandırdı açıkcası sence bulaşmalı mıyım

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Öncelikle emek verilip birşeyler paylaşılmış buna saygı duyarım ben. Şunları da sormak isterim;

''4. seviyeye kadar Tor aracılığıyla giriş yapabiliyorsunuz fakat daha üstüne tor browser ilede girişiniz imkânsızlaşıyor. VPN kullanabilenler girebiliyorlar.'' Neden ? Tor da bir vpn ağı oluşturuyor. ''CHAOSVPN'' sadece linux ortamında çalışır diyorsun dağıtım olarak sadece Kaliyi sunmuşsun diğer linux sürümlerinde çalışmıyor mu ?

Admin izin vermeden odalara giremiyorsak ne yapıcaz ? bide bu odalar ne odası ? bir resim bir video açın şu konuları biraz daha 2 font kullanıp düz yazılar sunmayın milletin önüne.

Son düzenleme:

Redlion12

Kıdemli Üye
3 Ara 2015
2,023
1
~
XdZa77.png

Bizim linuxumuz bu uğraştırır biraz.. Ama imkansız değil :)

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
Öncelikle emek verilip birşeyler paylaşılmış buna saygı duyarım ben. Şunları da sormak isterim;

''4. seviyeye kadar Tor aracılığıyla giriş yapabiliyorsunuz fakat daha üstüne tor browser ilede girişiniz imkânsızlaşıyor. VPN kullanabilenler girebiliyorlar.'' Neden ? Tor da bir vpn ağı oluşturuyor. ''CHAOSVPN'' sadece linux ortamında çalışır diyorsun dağıtım olarak sadece Kaliyi sunmuşsun diğer linux sürümlerinde çalışmıyor mu ?

Admin izin vermeden odalara giremiyorsak ne yapıcaz ? bide bu odalar ne odası ? bir resim bir video açın şu konuları biraz daha 2 font kullanıp düz yazılar sunmayın milletin önüne.

Haklısın, konunun ilk başını tekrar oku..

Ekleme yaptım, odalarıda kendin araştırmalısın. Tek bir odadan bahsedilemez DeepWeb'de :)

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Haklısın, konunun ilk başını tekrar oku..

Ekleme yaptım, odalarıda kendin araştırmalısın. Tek bir odadan bahsedilemez DeepWeb'de :)

Ben konuyu 4 kez üst üste 5. kezde sen söyledikten sonra tekrar okudum. Benim söylemek istediğimi anlamadın sen ya da ben anlatamadım.

Diyorum ki bu vpn yüklerken veya yüklendikten sonra bir ekran alıntısı çekebilirdin. Bu verdiğin linke girip yine bir ekran görüntüsü alırsın işte o zaman dersin ki; buraya girebildiysen tamamdır.

Daha da açayım konuyu sana Kaliye gir vpni yükle yükleme bitincede ss al at buraya sonra konu altında verdiğin linke sen gir sayfa açılsın onunda ss al koy buraya resimleri.

Daha daha açayım mı konuyu ? Eğer bir paylaşım yapıyorsan ve yararım dokunsun istiyorsan bildiklerini paylaş bulmaca gazetesi gibi al gazeteyi çöz deme

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.