Dev arşiv(Program, Programlama, Linux, Sm, roman)

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Şimdiden rar pass'ı rica edebilir miyim, Küçük bi sorum olucak indirme linkindeki dosya neden .exe

.rar olması gerekmez mi

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Dostum bana özelden sadece kali linux arşivini atarmısın linkini sırf birşey için hepsini indirmiyim

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Şimdiden rar pass'ı rica edebilir miyim, Küçük bi sorum olucak indirme linkindeki dosya neden .exe

.rar olması gerekmez mi

Dostum araştır istersen sfx arşivi. Ama istersen sağ tıklayıp winrar ile aç diyerek normal rar dosyası gibi görüntüleyebilirsin.

Gönderildi.

BADWOLF007 Teşekkür etti.
RAR PASS :)

Gönderildi.

Dostum bana özelden sadece kali linux arşivini atarmısın linkini sırf birşey için hepsini indirmiyim

Dostum pc yok kusura bakma.

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Yadi.sk'ya yüklersen daha iyi olur ve benim ismimide yazarsan konuya güzel olur :trl sm'de yardım etmiştim ya :trl

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
teşekkür ettim
rar pass alabilir miyim

Teşekkür ettim pass?

Teşekkürler, şifreyi bekliyorum
Not: Mobildeyim. Pc başına geçince mutlaka indireceğim

Hepsine gönderildi

Eywallah. İstersen teşekkür et pass gönderiyim.

Yadi.sk'ya yüklersen daha iyi olur ve benim ismimide yazarsan konuya güzel olur :trl sm'de yardım etmiştim ya :trl

Bi ara yazarız ya :trl

The Rosguest

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
981
0
istanbul
Ellerine sağlık. Arşivi kendisi açılan rar yapman bayağı farklı olmuş(kotu anlamda değil) :) pw yollar mısın lütfen? :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.