Dev "I DOSER" Arşivi //'MTG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'MTG

Uzman üye
23 Haz 2015
1,460
7
System32
Herkese merhabalar arkadaşlar şimdi sizlere dev bir "I DOSER" arşivi paylaşacağım Arşivde çok sayıda doz mevcut bunların ne işe yaradıklarını ve nasıl kullanıldıkları elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım

Sıkça sorulan sorular.

I DOSER NEDİR ???

Beyine belirli düzeyde frekans yollayan ses dosyalarına Idoser denir.

Örneğin; Klasik müziğin yaratıcılığı geliştirdiği söylenir bu inanç yıllarca tartışılmış ve insanları ikiye bölmüştür.

Bilimsel olarak bir gerçek vardır ki bazı ses dalgalarının gerçekten beynimizi etkileyebildiğidir. I doser'de beynimizi etkileyebilen

bu ses dalgalarından yola çıkarak hazırlanmış bir müziktir.

I doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve çeşitli hisler hissetmenize olanak sağlıyor.

I doser çeşitli dozlar halinde hazırlanmış parçalardan oluşuyor. İddaa edilenlere göre örneğin; Sleeping angel dozunda ki parçayı dinlerseniz

uyuyamayanlar için uyku getirici özelliğe sahip olduğu belirtiliyor. Sizde denemek istiyorsanız I doser örnekleri başlığı altından dinleyebilirsiniz.

Etkiler dozun gücüne göre değişiyor. Çok çeşitli dozlar bulunmaktadır.

I doser'ın zararı varmıdır

I doser dinlemenin herhangi bir zararı yoktur ! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yoktur fakat "Epilepsi hastalarının" dinlememeleri gerektiği uyarılıyor.

I doser'ı nasıl kullanmalıyım

Öncelikle bir mp3 playerınız varsa Mp3 player'ınızla yoksa bilgisayarınızda dinlemelisiniz. Dinlerken mutlaka iyi bir kulaklığa sahip olmalısınız.

Daha sonra ister gözlerinizi bir bezle bağlayın isterseniz kendinizi kapatın farketmez fakat gözlerinizi kapatmanız öneriliyor.

Daha sonra ise tüm konsantrasyonunuzu müziğe vererek doz bitene kadar onu dinlemeniz öneriliyor.

Bir doz bittiğinide diğer bir doz'u dinlemek isterseniz eğer önce reset doz'unu dinlemeli daha sonra diğer doz'a geçmelisiniz.

Etkisi ne kadar sürüyor

I doser'in etkisi dozun gücüne göre değişmektedir. Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir.

Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur.

kXG0ly.png

yeniler için hafif dozları tanıtmak istiyorum Bu pakette 3 adet dos'umuz var bunları size kısaca tanıtayım

1- I-Doser 5HTP :> Stresin Garantili Formülü Bu Doz. En İyi Etki İçin Sabah Uyandığınızda Dinleyebilirsiniz.
2- I-Doser Alpha :> Dış dünyadaki tehlikeler yerine içe döner, gevşemeyi ve rahatlamayı öğrenir. Kendini yeniler.''
3- I-Doser Quick Happy :> 5 DAKİKALIK MUTLU EDİCİ HAFİF BİR DOZ

kXG0ly.png

Şimdi sırada reset doz var bu paketteki doz gerçekten çok önemli bir dos
1- I-Doser Reset :> DOZLAR BİLDİĞİNİZ GİBİ ARKA ARKAYA DİNLENİRSE İŞE YARAMAZ
DİNLEDİĞİNİZ DOZUN ARDINDAN ''RESET'' DOZUNU DİNLEYİN VE BİR SONRAKİ DOZA ONDAN SONRA GEÇİN

kXG0ly.png

Şimdi ise uyuşturucu dozlarımız sırada bu pakette 8 adet dos'umuz bulunmakta

1- --I-Doser - Alkol :> Alkol içmiş gibi olursunuz. Size sarhoşluk hissi veren bir doz.
2- I-Doser Ecstacy :> AĞIR BİR DOZDUR EXTACY İÇMİŞ GİBİ KENDİNİZİŞ SAEHOŞ HİSSEDERSİNİZ ETKİSİ UZUN SÜRÜYOR GEÇMESİ İÇİN RESET DOZUNU DİNLEYİN

3- I-Doser Heroin :> ÇOK GÜZEL BİR UYUŞTURUCU KENDİM DENEDİM VE HARİKA DİNLEMENİZİZ ÖNERİRİM EROİN ETKİSİ VEREN BİR DOZ ETKİSİ UZUN SÜRER
GEÇMESİ İÇİN RESET DİNLEYİN

4-I-Doser Kokain :> ADI ÜSTÜNDE EROİN ETKİSİS VEREN AĞIR BİR DOZDUR

5- I-Doser Marijuana :> ÇOK AĞIR OLMASADA ETKİSİSNİ GÖSTEREN BİR DOZ

6-I-DOSER Nitrous :>10 DAKİKALIK ÇOK ÇOK AĞIR BİR UYUŞTURUCU DOZU

7- I-Doser Peyote :> BENDE DENEMEDİM

8 - I-Doser Tranquil :> ETKİSİ KISA SÜREN AĞIR UYUŞTURUCU DOZU

kXG0ly.png

Evet bu paketimizde bittiğine göre şimdi en son ve en güzel paketimize geçelim bu pakette yok yok Pakette toplamda 15 adet dos bulunuyor

1- I-Doser Adrenaline :> Enerji verir

2- I-Doser Anesthesia :> Kısa Süreli Ama Çılgın Bir Deneyim Bu Dozu Bilgisayarda Değil Yatakta Dinleyin.
Ağrıyı Hissetmemek Nasıl Bir Duygu Anlayın. Dişinizi Çekin Mesela Koparın Acımayacak I Doserin Yapabileceklerine İnanın.

3- I-Doser AntiSad :> Üzgünlüğü siler atar. O mutsuz görünüme son.

4-I-Doser Beta :> Sizi Beta Seviyesine Sokar Beta Etkileri :
Odaklanma, Canlılık, Konsantrasyon.Zihinsel Yeteneklerde Artış, Uyanıklık Ve IQ Artışı Olur.

5- I-Doser Cliff_Hanger :> Uçurumun kenarındaymışsınız gibi bir etkisi var.

6- I-Doser Delta :> Dinlendirici, travma yokedici.

7- I-Doser French Roast :> Bir Kaç Saat Daha Uyanık Kalmak Zorunda Kaldığınızda Bu Doz Size Çok Yardımcı Olacak.
Güne Dinç Uyanmak İstiyorsanızda Bu Dozu Dinleyin.

8- I-Doser Gates of Hades :>Ağlayışlar, Diş Gıcırtıları, Ölüm Hissi, İşkence,Ve Bir Çukur Orada Ateş... Korkunç Bir Doz !

9- I-DOSER Hand of God :> Biz Bu Dozun Etkilerine Şahit Olduk ! Bu Dozu Dinledik Bir Daha Dinlemeye Cesaret Edemedik.
Çırpınan Göz Kapakları Ve Çok Doğa Üstü Durugörü Etkileri Var. Fakat Bu Etkilerin Bir Bedeli Olacaktır.
Duyu Algılarını Kaybetme, Aşırı Korku,Öfke Ve Ağlayışlar...
Bu Doz Çok Korkunç.

10- I-DOSER Helium :> Bu Doz Bildiğiniz Gibi Ses Değiştirme İçin Yapılmadı. Yüksek Basınçlı Şekilde Endişe Yaşayacaksınız.

Titremeler Olacak. Garip Bir Doz.

11- I-DOSER Morning Glory :> LSD Benzeri Bir Dozdur. Etkileri Duygusal Ve Duyusaldır.Hızlıca Duygular Değişecektir.Örneğin Coşkudan Birden Korku Olabilir.

Ayrıca Halüsinasyonlar, Vücutta Şekil Değişimi Gibi Etkileri Var.
Kullanıcılar Çok Keyifli Olduğunu Söylüyor.

12- I-Doser Orgasm :>Yoğun Bir Zevk, Kasların Kasılması,Titremeler... Şimdiye Kadar Benzerini Görmediğiniz Bir Zevk. Titreyeceksin Sallanacaksın Ve Bütün Vücudun Mutlulukla Titreyecek.

13- I-Doser Sleeping Angel :> Uyku Meleği Mutluluk İçinde Mükemmel Uyuyor Siz Kulaklıkları Takın Uzanın Ve Dozu Açın. Beyin Dalgalarını Senkonize
Ederek Beyninizi Yavaş Yavaş Teta Dalgasına Ulaştırır Sonra Yavaşca Deltaya Sokar. Dinlenirsiniz Gürültü Yok Olur
Ve Uyursunuz. 25 Dakika Sürecek Sizi Tetaya Sonra Mükemmel Bir Şekilde Tetaya Sokacak.
Meleklerle İyi Uykular

14- I-DOSER Thornapple :>Bir Boşlukta Hissedersiniz Kendinizi. Thorazine Şizorfreni Hastalarında Kullanılmaktadır.Çok İlginç Ve Değerli Bir Simülasyon Olacaktır Denemek Lazım.

15- I-DOSER ZeroGravity :> Kendinizi Uzay Gemisinde Hissedeceksiniz. Bu Doz Sıfır Yerçekiminin Etkilerini Taklit Eder.
Yani Ayaklarınız Yerden Yüksekte Havada Duruyor Gibi Hissedersiniz.

kXG0ly.png

Arkadaşlar konu burda sonu eriyor Virus total ekliyemedim boyut çok büyük olduğu için bilgisayarımda antivürüs kullanmadığım için taratamadım İndirip kendi bilgisayarında taratan arkadaş olursa konuya sonuçları eklerim

kXG0ly.png

İndirme linki :> Linke buradan erişebilirsiniz

toplam boyut :> 2.00 GB
Kod:
ÖNCELİKLE DOZLARI YENİ DİNLEMEYE BAŞLAYACAK OLANLAR LÜTFEN 1. HAFTALARDA BEYNİNİZİ HAFİF DOZLAR İLE BİRLİKTE DOZLARA ALIŞTIRIN[/COLOR][/CENTER]
[COLOR=Red][CENTER]
SİZE ZARAR VEREBİLECEK EN UFAK BİR ETKİDEN BEN SORUMLU DEĞİLİM

AYRICA DOZLARIN İŞE YARAYABİLMESİ İÇİN KULAKLIĞIN KALİTELİ VE STERO OLMASI GEREKİR

KULAKLIĞIN STERO OLDUĞUNU ANLAMANIZ İÇİN KULAKLIĞIN JACK GİRİŞİNE BAKIN

STERO İSE 2 VEYA 3 ÇİZGİ VARDIR

MONO İSE TEK ÇİZGİ VARDIR

BUNU ANLAYAMAZSANIZ YOUTUBEDEN BULABİLİRSİNİZ 3D SESLER DİNLEYİN SAĞ VE SOL SESLER VARSA STERODUR ZATEN

AYRICA ARŞİV İÇİN KENDİM UĞRAŞTIM ÇALMAYA KALKMAYIN HEPSİNDE TELİF HAKLARIM VAR VE BAŞLIK BENİM ADIMA

NEYSE İYİ DİNLEMELER

KAYGILARIMLA... :)

Gerçekten İşe yarıyore Eline Koluna Sağlık Teşekkürünü verdim :)

quick happy dinledim kahkaha atasım geliyor gerçekten süper bir şey :)

Hepinize teşekkürler arkadaşlar Googleye I-Doser yazınca 4. sırada,I-doser arşivi yazınca ilk sırada yer alıyoruz

gWldaZ.png

9dXMyo.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slwtgtr

Yeni üye
13 Tem 2015
30
0
Bildiğim kadarıyla bunlar müzik gib bişey ama bunları dinleyince yanınya yazan etkiyi yaşıyosun mesela Alkol içmiş gibi olursunuz diyo alkol içersen ne olursa aynı etkiyi yaşıyacaksın yani :D ama ben denemiştim olmamıştı

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Bune anlayamadım?

İndirme linkinin içinde zaten açıklamarı felan var bi göz atsaydınız.

I DOSER NEDİR ???

Beyine belirli düzeyde frekans yollayan ses dosyalarına Idoser denir.

Örneğin; Klasik müziğin yaratıcılığı geliştirdiği söylenir bu inanç yıllarca tartışılmış ve insanları ikiye bölmüştür.

Bilimsel olarak bir gerçek vardır ki bazı ses dalgalarının gerçekten beynimizi etkileyebildiğidir. I doser'de beynimizi etkileyebilen

bu ses dalgalarından yola çıkarak hazırlanmış bir müziktir.

I doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve çeşitli hisler hissetmenize olanak sağlıyor.

I doser çeşitli dozlar halinde hazırlanmış parçalardan oluşuyor. İddaa edilenlere göre örneğin; Sleeping angel dozunda ki parçayı dinlerseniz

uyuyamayanlar için uyku getirici özelliğe sahip olduğu belirtiliyor. Sizde denemek istiyorsanız I doser örnekleri başlığı altından dinleyebilirsiniz.

Etkiler dozun gücüne göre değişiyor. Çok çeşitli dozlar bulunmaktadır.

Ses dalgaları kaç çeşittir?

1. Delta (0-4 Hz)

2. Theta (4-8 Hz)

3. Alpha (8-12 Hz)

4. Beta (13-30 Hz)

5. Gamma (30Hz-? Hz)

I doser dinlemenin herhangi bir zararı var mıdır?

I doser dinlemenin herhangi bir zararı yoktur ! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yoktur fakat "Epilepsi hastalarının" dinlememeleri gerektiği uyarılıyor.

I doser'i nasıl kullanmalıyım?

Öncelikle bir mp3 playerınız varsa Mp3 player'ınızla yoksa bilgisayarınızda dinlemelisiniz. Dinlerken mutlaka iyi bir kulaklığa sahip olmalısınız.

Daha sonra ister gözlerinizi bir bezle bağlayın isterseniz kendinizi kapatın farketmez fakat gözlerinizi kapatmanız öneriliyor.

Daha sonra ise tüm konsantrasyonunuzu müziğe vererek doz bitene kadar onu dinlemeniz öneriliyor.

Bir doz bittiğinide diğer bir doz'u dinlemek isterseniz eğer önce reset doz'unu dinlemeli daha sonra diğer doz'a geçmelisiniz.

I doser dinledikten sonra etkisi ne kadar sürüyor?

I doser'in etkisi dozun gücüne göre değişmektedir. Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir.

Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur.

I doser dozlarının güçleri nelerdir?

1. Moderate(Orta)

2. Strong(Güçlü)

3. Very Strong(Çok Güçlü)

4. Very very Strong (Çok çok Güçlü)

I doser dozları ücretli midir?

I doser dozları ücretlidir. Her doz için belirli bir ücret ödemeniz gerekir.

I doser dozlarını ücretini ödeyerek nereden indirebilir?

I doser dozlarını ücretini ödeyerek http://www.i-doser.com/storev3/index.php?main_page=index adresinden satın alarak indirebilirsiniz.

I doser dozları nelerdir?

Çok çeşiti I doser dozları bulunmaktadır. Birkaç örnek verecek olursak:

Gate of hades: En muhteşem dozlardan, korku, ölüm hissi ve hiçbir zaman yaşayamayacağınız bi heyecan.

Lucid Dream: Rüyada, rüyalarınızı kontrol etmenizi sağlayan muhteşem doz.

Quick happy: Mutlu edici doz.

Adrenochrome: Çok güçlü hayal gördürücü, enerji verici.

Trip: Göz açıkken bile güçlü hayal gördürücü, hayat değiştirici.​

Redlion12

Kıdemli Üye
3 Ara 2015
2,023
1
~
Düşük dozlardan başlamanız gerek etkisini görmek için direk gate of hades falan dınlersenız bısey anlamazsınız

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Dostum eline sağlık on numara indirdim çoğunu telefona attım gece yatarken dinlicem :D eroin kokain hap cigara ne varsa yapıştırcam asfjasjfaksfşasf :D

'MTG

Uzman üye
23 Haz 2015
1,460
7
System32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.