[Dev Konu]Android Cep'ten Para Kazanma Whaff Rewards Ödeme [KanıTLı]

KsmCN

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
309
0
Usta kod girince sahibınede gırenede 0.30$ veriyor konuda yanlışlık var

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Usta kod girince sahibınede gırenede 0.30$ veriyor konuda yanlışlık var

Senin için denedim yanlislik olmasın diye buyur kanıt direk kod girince başladığın ücret

MLQBN2.jpg

Eyvallah,kardeşim.

Rica ederim Güle güle kullanın

KsmCN

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
309
0
Hocam ödeme yöntemi olarak Paypal Türkiye'de kapandı ya Skrill'e de kötü diyorlar varmı bunun bir yolu yani Paypal'ı kullanabilmemizin yolu ?

ali9947

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
323
0
Şu an bende 9.50$ var.Ben %70'ni referanstan kazandım %30 kendim yaptım sorun olurmu kardeşim.Ellerine Saglık Çok Güzel Anlatmışsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.