[Dev Konu]Android Cep'ten Para Kazanma Whaff Rewards Ödeme [KanıTLı]

AsılsızAdam

Uzman üye
27 Haz 2015
1,404
2
Uygulama Tamamen Ben ve Kardeşlerim Aylık 40-50 Lira Harçlık Kazanılsın Diye Oluşturulmuştur "agresif14'ün" hakkı saklıdır ve hiçbirşeyden sorumlu tutulmaz!(Bu Not Bazı Rahatsız Olan Arkadaşlar için LÜTFEN Konuyu Detaylı Okuyunuz..)

Demişsin sen mi yaptın uygulamayı ? yoksa yanlış mı anladım

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Uygulama Tamamen Ben ve Kardeşlerim Aylık 40-50 Lira Harçlık Kazanılsın Diye Oluşturulmuştur "agresif14'ün" hakkı saklıdır ve hiçbirşeyden sorumlu tutulmaz!(Bu Not Bazı Rahatsız Olan Arkadaşlar için LÜTFEN Konuyu Detaylı Okuyunuz..)

Demişsin sen mi yaptın uygulamayı ? yoksa yanlış mı anladım

Yanlış Anlamissiniz Ama Duzeltiyorum Hocam öyle anlamanız normal Yanlış Yazılmış Uygulama Yerine "Konu Tamamen ben ve kardeşlerim..." diye gitmesi lazımdı :)

Son düzenleme:

stepcrry

Üye
21 Kas 2015
63
0
Kardeşim whaff picks de kilere tıklıyorum da hiç biri açılmıyor whaffı kaldırıp tekrar mı yüklesem acaba ?

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Kardeşim whaff picks de kilere tıklıyorum da hiç biri açılmıyor whaffı kaldırıp tekrar mı yüklesem acaba ?

Kardeşim Bu Daily App Vs Yazan Bazen Bağlanmıyor Geçerli Teklif olmadığı için ama orda mesela "chat on jaom,bip messenger gibi "direk uygulama gözüküpte inmiyorsa bir sıkıntı olabilir o zaman dediğini bi dene derim ama Bazen verilen teklif sayısı bitiyor buda bağlanmamasına neden olabiliyor

Zver

Üye
9 Kas 2015
208
0
kardesim sole bi durum var 5 telfondan denesek veya 5 googleplay hesabindan gune 5$ kazansak ? 5x5 25$ olurmu sence?
yani soyle dusun 1 telfonda 5 gmail kullanmak ? ve bunu 5 telfonda yapmak ? gunluk 1$ dan fazla vermiyorsa vermesin :D bu sayede 25$ kazanmis olamazmiyiz? bak mesela testgmail.*** (mesela oyle gmail yeri yok :D ) bununla 1$ kazandim cikiyorum gmailden yeni gmaile giriyorum 1 ulkenin vpn kullaniyorum 1$ kazandikdan sonra digerini kullaniyorum boylece 1 telden 5$ gunl;uk gelir ola bilirmi ?

Son düzenleme:

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
4 Aralık 2015 Tarihli Ödeme Kanıtı ile Konu Güncellenmiştir
Saygılar ve Sevgiler
Hayırlı Akşamlar

kardesim sole bi durum var 5 telfondan denesek veya 5 googleplay hesabindan gune 5$ kazansak ? 5x5 25$ olurmu sence?
yani soyle dusun 1 telfonda 5 gmail kullanmak ? ve bunu 5 telfonda yapmak ? gunluk 1$ dan fazla vermiyorsa vermesin :D bu sayede 25$ kazanmis olamazmiyiz? bak mesela testgmail.*** (mesela oyle gmail yeri yok :D ) bununla 1$ kazandim cikiyorum gmailden yeni gmaile giriyorum 1 ulkenin vpn kullaniyorum 1$ kazandikdan sonra digerini kullaniyorum boylece 1 telden 5$ gunl;uk gelir ola bilirmi ?

1 Telefonda 1 Gmail Değil Face Kullanmak Mümkün Program Faceyle işliyor :) Ama Dediğin Gibi 5 Telefonda Yapabilirsin Sıkıntı Olmaz :) Ayrıca VPN yi Yemiyor Bunun Sebebide Faceden Aktarım ALdığından Dolayı Ülke Sabit Diye Düşünüyorum Ama Dediğim Gibi 5 Telefonda Yapabilirsin Uğraşmak İstersen :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.