[Dev Konu]Android Cep'ten Para Kazanma Whaff Rewards Ödeme [KanıTLı]

byjoyx

Üye
12 Tem 2015
60
0
Anektod v3 dede yazdığı üzere vpn Kullanımı sonucunda Ban Atılıyor Çünkü 1 günde 50 Dolar İmkansız ben 10 günde 10 dolar yapabiliyorum VPN Kullanmadan Yapılınca Hiçbir Sıkıntı yok :) Yorum İcin Teşekkürler

Yorum İcin Teşekkürler

işyerinden arkadaşlara denettim hiçbrinde vpn yok

eno4644

Yeni üye
19 Eyl 2015
1
0
rVPgzB.jpg

lynk6k.jpg

Ödememi bugün aldım bakalım :) 0,79 dolar paypalı kesti :)

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Konu 23 Eylül Tarihli Ödeme Kanıtıyla Yenilenmiştir

Yorumlar İçin Teşekkürler @4nK4T3ST ve @ALBayTurk Deniyip Uğraşan Kardeşlerim Hakkını Alıyor Tebrikler @eno4644

Not: İyi Bayramlar..

Son düzenleme:

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Kendine davet kodunu zorunlu olarak gösteriyorsun BURASI TİCARET YERİ DEĞİL

Konuda Yazdığı Üzere Kodu Girmek İsteyen Girsin Yazıyor Benim Gibi Zamanı Gelince 9.70$ Kalınca 0.30$ u YanaYakıla Aramak İstersen Uğraşma Ayrıca Konu 3.000 Hite Yaklaşmış Konuyu Baltalamak ve Bayram Bayram Ağzımızın Tadini Kaçırmaktan Başka Birşey Yapmıyorsun Bu Bayramdan Aldığım Harçlıklar ile [Lisans Okuyorum Yaşın Kaç Bilemem ;) ] Bu Uygulamanın bana vereceğini 1 Yılda Amorti Etmez (Yani 2 Gunde Aldigim Harcligi 1 Yilda Bu Program Veremez) Size Milyoner Felan Olacağım Hissi Veriyorsa Yanlış Hissetmissiniz Diyorum Kısaca ;) Ayrıten Bir Tane Kardeşim Benimde Vesilemle Harçlık Aldıysa Ne Mutlu Bana Bende Söz Bu Kadar Eğer Varsa Başka Bir Maruzatın Her zaman Beklerim Hertürlü Fikir Yorum Görüşe Açığım Kardeşim... İyi Bayramlar

Son düzenleme:

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş

Rica ederim

biz o kodu yazınca sende bi miktar para kazanıyorsun :) bunu herkese acıkca ifade edebilirdin

Tabiki ustadim Konuda da yazdığı üzere ve Yorumlardanda anlasildigi gibi bu belli birsey zaten :) tabiki girmessenizde 0.50$ eksik başlarsınız buna hiç kimse karışamaz :) 10 Dolar Oluncada Programın aldığı Komisyonu ararsiniz girseydim diye :)

İyi Akşamlar
Saygılar ve Sevgiler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.