[DEV KONU]Ücretsiz Alan Adı Almak ve Hostinge Bağlamak // IbrahimB

gokay0719

Üye
13 Şub 2012
187
0
İstanbul
bütün adımları yapıyorum ''Nameserver adresleri bekleniyor'' yazıyor yönet te ise ''Nameserver adresleri kontrol et '' diyor domain e baktığımda aktif olaraak gözüküyor

dns leri domaine ekledim sorun çözüldü teşekkürler emeğine sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

UzmanConda

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
341
0
kardeş herşeyi düzgün yapıyorum ama site oluşmuyor siteye gidince dns dresi bulunamadı yazıyor bunasıl bişey ???

Moderatör tarafında düzenlendi:

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Aynı Konunun 3 Farklı Türünü Anlatarak Konu Açtım Ve Tutmadı :) Demekki Olay DEV KONU yazmaktaymış :trl Eline Sağlık.

Dester

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
889
1
Grafik
Bunun videolu anlatımı youtubede var evet. Ama anlatım için teşekkürler ben bunu denediğimde maalesef olmadı.

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
kardeşim 000webhostun verdiği ftp ile giriyorum fakat attığım hiçbir dosya sitede gözükmüyor siteye işlemiyor örn xxxx.tk/index.html gibi. 000webhostun otomatik site kurulum bölümleri de çalışmıyor ben de. fakat freenomun otomatik site kurulum (hazır script)u çalışıyor.
freenomdan otomatik site kurulumu yaptıktan sonra ftpyi deneyeyim dedim yine böyle çıkıyor.
AyndZQ.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.