Dünyadaki bütün dilleri birbirine çevir

rapkalade

Yeni üye
7 Eki 2009
4
0
bnm gibi dunyanın her mılletınden bırıyle konusan bırı ıcın super hem en azından bazı dıllerın merhaba selam gıbı seylerı ogrenıyoruz saolkasın paylasım super

rynk

Yeni üye
12 Eki 2009
15
0
Gerçekten güzel paylaşım. Dil meraklısı olarak bana oldukça faydalı olacak.

ottom

Üye
29 Şub 2008
148
0
bende beğendim heleki adıyaman dostumuzun bütün programları kendi önce deneyip daha sonra paylaşıma sunuyor . Çok faydalı bir arkadaşımız .Saolsun.

mustafa34

Katılımcı Üye
11 Mar 2008
321
0
bursa
valla kendi kendime buldum şu kopyala yapıştır işini.kopyalayacagın yazıyı seç sag tık kopyala de sözlüğün uygun yerine tıkla yeşil sola gösteren okun yanındakine tıkla anında yapıştırıyo.belki bilmeyen vardır diye yazdım.bilenlerden özür dilerim.sevgiler saygılar.birde ben emekli ASSUBAYIM ŞU RÜTBEMİDE VARSA İMKANI DEGİŞTİRN LÜTFEN

valla kendi kendime buldum şu kopyala yapıştır işini.kopyalayacagın yazıyı seç sag tık kopyala de sözlüğün uygun yerine tıkla yeşil sola gösteren okun yanındakine tıkla anında yapıştırıyo.belki bilmeyen vardır diye yazdım.bilenlerden özür dilerim.sevgiler saygılar.birde ben emekli ASSUBAYIM ŞU RÜTBEMİDE VARSA İMKANI DEGİŞTİRN LÜTFEN
verdiğin bilgi için teşekkürler rütbelemeye gelınce mesaj sayısı ile orantılı olarak değişecektır burdan bakabilirsiniz hayırlı forumlar
http://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/rutbeleme-sistemi-hakkinda-bilgilendirme-26776.html

ottom

Üye
29 Şub 2008
148
0
ne güzel yazmış mustafa assubayım gözü yükseklerde değil demek rütbe filanda yükselmek istemiyor . sadece kendi rütbemi istiyorum. ASSUBAY lık rütbemi....

Saygıdeğer Abimize Saygılar MUSTAFA ASSUBAYIM.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.