Dünyadaki bütün dilleri birbirine çevir

asabi007

Yeni üye
30 Eki 2009
9
0
Merhaba öncelikle paylasimin icin tekrar tesekür ederim ama sen aciklama yapmissin senin dediklerini aynen uguladim ama olmuyor.almanca cümleyi yaziyorum cevir diyorum karsima bir tablo geliyor lisans key istiyor bak aynen söle diyor. Trial Version Expired
Please visit this URL to purkhase a license key:
bunlar yaziyor girdim senin verdigim numarayi ama olmadi hata verdi haberini bekliyorum tesekürler

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle paylasimin icin tekrar tesekür ederim ama sen aciklama yapmissin senin dediklerini aynen uguladim ama olmuyor.almanca cümleyi yaziyorum cevir diyorum karsima bir tablo geliyor lisans key istiyor bak aynen söle diyor. Trial Version Expired
Please visit this URL to purkhase a license key:
bunlar yaziyor girdim senin verdigim numarayi ama olmadi hata verdi haberini bekliyorum tesekürler
bunun sebebi ilacı uygulamaman bak aynen yap
Programı kurun ve çalıştırmadan kapatın
İlaç klasöründeki (AceTrans) dosyasını kopyalayın
C:\Program Files\Ace Translator klasörünün içine atın.
Üzerine yazılsınmı sorusuna evet diyelim.
lisanslı ve sınırsız olarak kullanalım

önemli nokta kurlulumdan sonra çalıştırmadan kapat ilacı uygula ve sonra açıp çalıştır

titan06

Üye
3 Eyl 2007
93
0
bu yazılım beş para etmez ben almanca birşeyler yazdım çoğu kelimeyi çeviremedi çevirdiğide sapır saçma sözlerdi kesinlikle benim yazdığımı tercüme edemedi...................

jaglerx

Yeni üye
2 Ocak 2010
6
0
sevgılı dostum emegıne saglık fakat ben bunu tam 7 defa denedım yazdıgının tek satırını bıle atlamadan ama tıkladıgmda nette kendı sayfasını acıyo cıldırmak uzeretyım lutfen yardım adıyamanlı dostum 12 ayım o guzel sehırde gectı benımde lutfen yardım edın saygılarımla

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Usta Linki Yenilermisin...

DYlqIfHDfk.png

Die_Kiis

Yeni üye
1 Ocak 2010
7
0
Rapid den indiremiyorsan modemini kapat 3_5 dakika bekle modemini yeniden aç ve sonra tekrar indirmeyi dene kardeş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.