Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
ben norton 360 in son surumu orginal lisanlisini kullaniyorum memnunum simdi virusleri engelliyor sitelerin arkasinda calisip gelen saldirilari koruyor ve butun koruyucularda icinde spy falan.(lisansi istemeyin vermem :) )

mustaass

Yeni üye
12 Ara 2007
1
0
ben f-secure client security + Ashampoo antispyware 2.01 kullanıyorum arkadaşlar gayet de memnunum tavsiye ederim hepinize...

spedohymer

Katılımcı Üye
15 Eki 2007
835
15
Network / Türkiye
bence kaspersky bütün buldugu virüsleri bulup anında yok etiyor ve pc ye gellen bütün virüsleri engelliyor geri yoluyor bu progamı genellikle her hackerlar kulanıyor

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
ben f-secure client security + Ashampoo antispyware 2.01 kullanıyorum arkadaşlar gayet de memnunum tavsiye ederim hepinize...
ben hepo tehlikeli sitelere giriyorum o yuzden korunmam cok onemli denedim avasti ise yaramadi avg ise yaramadi kaspersky ii biliorum ama deneyemedim full surumunu ama norton 360 full series i denedim su anda memnunum onemli olan saldirilarda ise yaramasi ayrica spy sweeperi ve internet anomy pro 7 yi tavsiye ederim biri spy koruyucusu oburude ip degistirme prosu ;) bolece tam guvenlik saglamis olursunuz ;)

KEYFOX

Yeni üye
28 Ağu 2007
14
0
beyler bence nod32 cunku kaspersky ve awast cogu pc yı kasıo nod32 kasmıo ve cok ıı bır koruma programı..

atakan_kar

Yeni üye
5 Ağu 2007
4
0
bana göre arkadaşlar nod32 avg avast bunların hepsi boş beleş en güzeli kasperksy ve de ondan daha iisi var şu anda oda nörton şimdi diceksiniz sen onu kulandığın için öle diyosun ama yok bende nod32 kullanıyorum oda bişey bulmuyo milet de zanndeyo hepsini bulup temizliyo hehe kaspersky tuutğunu bıarkamıyo birazda kasılsın deim oda onun özelliği

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.