Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

limpet

Yeni üye
26 Eyl 2007
30
0
Herkese selam. yav KASPERSKY dan başka antivirüs programı kullanmayın dostlar... Bir zamanlar avast, f-prot, norton, pccilin ne kadar antivirüs programı varsa kullandım. Bunlar internette dolaşan virüsleri çay içmeye davet etmişler. >Bi baktım benim bilgisayar da virüsler yuva kurmuşlar. Bilgisayar haşat olmuş. Kasperi yükledim de allahtan 1 yıldır kafam rahat.

RATM

Yeni üye
9 Kas 2007
2
0
tabiki kav rusların. admalar kendileri yazıyo virusu çözümüde kendileri veriyo :D

can_dostu

Yeni üye
19 Ağu 2007
7
1
rahatlikmi

en guzeli arkadaslar hic antivirus programi kullanmamak yaklasik uc senedir ben antivirus programi kullanmiyom deepfreze kullaniyom kafamda rahat bilgisayarimda en ufak bi virus alsa bile bilgisayari ac kapat kendini yeniliyo tavsiye ederim

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
arcavirin serialini bulamadığım için nod32 kullanıyorum arcaviri herkez bilmiyor bende denemedim ama testler en iyi arcavir 2007 diyor :)

Kemalll

Yeni üye
15 Eki 2006
13
0
Avast'ta GüzeL Nod32 ' de 2 sini de kuLLandım ama BPK ( Blazzing TooLs PerfectLogger ) war İşte Onu Avast Çoğu ZamanLa BuLamıyo..heLe bi de Proqram Crypt ediLmişse ( Yani AntiLerden kaçırıLmışsa )
işte o zaman avast ve Nod32 çoğu zaman buLamıyo..ama KasperSKY buLuyo yanLız kaspersky ' nin ben virüs siLmeme huyunu sewmiyorum:)

Onun İçin Benim Faworim .. KesinLikLe KasperSKY

dgck

Yeni üye
17 Eyl 2007
5
0
kardeş siz nedionuz yaw ne kasperi oda kim ancak pc kasar durur o sen sisteme bi avast kur bqmm.
Professional hackerlarr size güvenlik için Zohe Alarm internet security suite önerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.