Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

filozofx

Yeni üye
10 Ağu 2008
11
0
hayır hayır hayır kardeşlerim yanılıyorsunuz bence en iyi virüs programı BİT DEFFENDER ANTİ-VİRÜS bunun üstüne tanımam https://tik.lat/IKvRT burdan ulaşablrsnz we ayrıca oyunlarda takılmayı önleyen modu da war e artk +rep werirsnz

aviseyore

Yeni üye
18 Ağu 2008
48
2
Bilgisayarın Başından
arkadaşlar belki biliyorsunuzdur activesecurity monitor programını bilgisyar güvenliğini ölçüyor ve nod32 yi mükemmel olarak gördü bence nod 32 deneyin derim gerçi diğerlerini bilmiyorum ama olsun nod32 iyi

brnv

Yeni üye
26 Tem 2008
2
0
arkadaşlar nod 32 ii ama bazı dosyaların içine giremiyor rarlı dosyalara filan,ama en iyisi <kaspesky>

9 Nis 2008
66
0
ANKARA
Bende Avast Kullanıyorum Memnun Idim Ama Eksik Yönleri çok Tamam Uarı Veriyor Saldıda Ikaz Veriyor Ama Yinede Içeri Davet Ediyor Bence çünkü Arama Yaptığımda 3 Veya 5 Tane Virüs Buluyor Madem Buluyon Niye Içeri Alyorsun
Değilmi :)

ardeşenmamala

Yeni üye
26 Ağu 2008
3
0
norton internetsecurty 2005 parantel kontrol sistemi var olan tek yazılım boyutu 115 mb orjinalini budur diğerleri yalan yazılımdır başkada tanımıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.