Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

mcafee

Yeni üye
29 Ağu 2008
4
0
he bu arada kaspersky antivirüsüde indirdem pc amma kasılsı silicem diye anam bacım ağladı:inv:inv

e-baris

Üye
19 Eyl 2006
71
0
Ankara
Dün antivürüsleri denedim nod 32 ve avast kurdum virüs bulmadı ama kaspesky kurdum 7 tane buldu makınam kurtuldu Takdir ettim nod 32 kullanıyodum ama artık kaspesky geçtim denem sürümü kulalnıyorum key vereme durumu varsa arkadaşalr bekliyorum teşekkür ler

errayn77

Yeni üye
14 Ağu 2008
4
0
kaspersky TEK GECERİM AMA YENİ SÜRÜMÜNÜ KULLANAMIYUORUM ÇÜNKÜ KEYİNİ BULAMADIM ŞU ANDA ESET NOD32 DENEME SÜRÜMÜNÜ KULLANIYORUM VE BİR ŞEY ANLAMADIM BANA BU KONUDA YARDIM EDEBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM [email protected] DAN ULAŞIP BENİ BU DERTDEN KURTARIN LÜTFEN

wormhacker

Katılımcı Üye
23 Kas 2007
608
7
valla ne yalan söliim avast pek ii deil nod32 de çok hata verio şu an bedne arıyorum ii ve kullanışlı bi antivirüs :):):):):)

hastas

Yeni üye
30 Eki 2007
1
0
arkadaslar avast, nod32, kaspersky üçünüde kulladık,,, en hızlı ve bılgısayarı zorlamayan avast ama eksikelri var..., kaspersky çok kasıyo makınayı, nod 32 de oyle sayılır... ustelık üçününde silemediği virusler var... ornegın aranızda su an bılgısayarımda olan hpzwis01.exe, hpbprl02.dat, hpzprl01.exe vb virusleri temizleyen program var mı? saygılar

mertkonuk

Yeni üye
28 Eyl 2007
1
0
kaspersky hepsinden çok daha iyi hepsinin algılamadığı 232 kb lik trojeni algılıyo bence kaspersky en iyi antivirüs programıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.