Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612
16 Tem 2009
238
0
bitdefender açık ara önde.. bilgisayarında anti virüsü olanlar baştan aşağıya sisteminizi taratın sonrada bitdefenderi kurun en az 10 olmak üzere 500 de olabilir size sisteminizden virüs bulacaktır .
sadece autron.bat autron.inf dosyalarını görmemektedir bunuda sadece nod32 bulmaktadır...tavsiyem kesinlikle bitdefenderdir.

zeratulas

Yeni üye
13 Tem 2009
46
0
kaspersky iyi ancak çok kasıyor güvenliği ile bilgisayarı kasma oranı en dereceli ve kanul edilebilri nod 32 dir. kullananlar görecek tirki kaspersky adeta kendi bir virüs gibi hiç bir programı perfornmasla kullanamıyorsunuz. ama hiç bir programın bulamadığı virüsleride bir tek kaspersky bulabiliyor.

russencoole

Yeni üye
6 Ara 2007
28
0
bu kadar iddalı konuşmadan bi testlere baksanız arkadaşlar sonuçlar oldukça net ;)

Açık ara önde olan tek antivirüs programı var ama hiç bi zaman %100 koruma diye bişey yoktur daima bi açık bulunur:D

H4CKER35

Yeni üye
17 Tem 2009
7
0
ARkadaşlar BEn avast da kullandım Nod 32 de ama diğerlerini de tanırım.AVAST küçük pclere
ESET NOD32 çift pc kullananlara KASPERSKY NEt cafelere azım diğerleri bi işe yaramaz
Bir TEŞEKKÜR EDERSENİZ SEVİNİRİM

nebula55

Üye
17 Tem 2009
220
0
en iyi antivirüs die birşey yok

linux u yükleyin virüs die birşey kalmıyor msl ben pardus kullanıyorum

tolga17tolga

Yeni üye
15 Tem 2009
14
0
al başına belayı hangi virüs programını kullansak diğerleri içimizde kalacak kardeş güncelleme yapmalı ona bak önce ben çok araştırdım bunu kaspersky dışında hepsinin eksiği var kaspersky için sadece kasıyo denebiliyo ama kaspersky da firması tarafından çok takip ediliyo mc afee yüklemeyi düşünüyorum bende kasperskydan sonra en iyi o sonrada eset smart security seç birini yükle benim görüşüm eset i denemedim onuda söleyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.